Yogakurs for litt øvede og viderekomne

Yogahelg på Breisjøseter

Velkommen til en eksklusiv langhelg som kombinerer oppfriskende morgenyoga og topptur til Store Sølnkletten, rolig kveldsyoga i gapahuken når solen går ned, avslappende stunder ved elven med bading og kanopadling, samt gourmet 8-retters matopplevelse!!

Sted Neste kurs Varighet Pris
Asker Asker

Klassisk Yoga - “Master the moment” med Spiros

Spiros Peristeris underviser “Master the moment” - en klasse som gir fordypelse og fysisk styrke gjennom klassiske yogaøvelser utført med fokus på pust, ro og nærvær.

Sted Neste kurs Varighet Pris
Askim Askim 16 ganger 3800 kr

Kraft & nærvær - yoga øvede

En yogaklasse hvor du utfordres både fysisk og mentalt til å bli mer stødig, fleksibel og sterk innenifra og fysisk i kroppen. Pust og nærvær er i fokus. Vi praktiserer meditasjon og avspenning som avslutning. Litt erfaring nødvendig.

Sted Neste kurs Varighet Pris
Askim Askim 16 kvelder 3800 kr

Yoga

Vi tilbyr yoga. Lyengaryoga er en type yoga som kombinerer ulike øvelser for kropp og sinn. Den inkluderer fysiske stillinger, pusteøvelser og renseøvelser. Når vi praktiserer denne yogaformen, fokuserer vi på kroppens anatomi for å forstå hvilke deler vi jobber med og fordelene med hver øvelse.

Sted Neste kurs Varighet Pris
Time / Bryne Time / Bryne 8 uker 1590 kr

Yoga for øvede – Kraft & energi, trinn 2

Er du ute etter å få en mykere, sterkere og mer fleksibel kropp og samtidig lære å hvile i deg selv? Da er dette kurset for deg!

Sted Neste kurs Varighet Pris
Bærum / Sandvika Bærum / Sandvika 16 uker 3800 kr

<< Forrige side  |  1 2   |