Kontakt Kursagenten

Kursagenten er din agent enten du søker kurs, eller du ønsker å markedsføre kursene du tilbyr. Nøl ikke med å ta kontakt dersom det er noe du lurer på. Vi er her for å hjelpe deg!
Hva kan vi hjelpe deg med?
 
 
Espen Nicolaysen Espen Nicolaysen Daglig leder espen@kursagenten.no

Lars Marius Opsal Lars Marius Opsal Styreleder lars@kursagenten.no

Liten Skodbo-Birch Liten Skodbo-Birch Design og kundesuksess liten@kursagenten.no

Annika Louise Flatin Annika Louise Flatin Kursekspert annika@kursagenten.no

Carine Strandenæs Carine Strandenæs Kursekspert carine@kursagenten.no

Sturle Gramstad Sturle Gramstad Kursekspert sturle@kursagenten.no

Marthe Krohg Marthe Krohg Markedsføring marthe@kursagenten.no

Enok Johannesen Enok Johannesen Utvikler enok@kursagenten.no

Tone B. Hagen Tone B. Hagen Webdesign tone@kursagenten.no

Kursagenten AS
Fekjan 13, 1394 Nesbru |
Tlf: 417 65 300 |