I kategorien ledelse og strategi finner du alle typer lederkurs innen lederutviklingskurs, endringsledelse, prosjektledelse, etikk og bedriftskultur med mer. Du finner også kurs for kvalitetssikring, selskapsrett og styrearbeid. Dersom du ønsker å starte din egen bedrift vil det være lurt å ta et gründer og etableringskurs. Finner du ikke kurset du leter etter her, finner du det kanskje i kategorien HR og personal eller Markedsføring og salg. Ta gjerne kontakt med oss hvis du ønsker at vi skal finne et kurs for deg.
This course introduces SAS Visual Statistics for building predictive models in an interactive, exploratory way. Exploratory model fitting is a critical step in modeling big data. This course addresses SAS Visual Statistics software.
Veien mot 2030 kan fortone seg krevende. Vi starter nå en serie workshops, der vårt mål er å hjelpe SMB-bedrifter inn i det grønne skiftet. Vi inviterer til å bli med på en reise der vi jakter på lønnsomhet for deltakerne i en uoversiktlig framtid, men der vi sammen finner fram til gode løsninger.
Veien mot 2030 kan fortone seg krevende. I en serie på 3 Digitale Workshops, er målet for den første at dere skal kartlegge nåværende og ønsket fremtidig posisjon i markedet. Deretter skal dere kartlegge hvilke ressurser som er nødvendig for å nå fremtidige mål.
For Workshop nummer 2 under temaet “Roadmap 2030 - en krevende vei mot 2030” er målet å kartlegge lønnsomhet for ulike aktivitetsområder, og prosesser innenfor hvert område. Dette for å sikre at man ikke satser på aktiviteter som i fremtiden vil være truet av dårlig lønnsomhet.
For Workshop nummer 3 under temaet “Roadmap 2030 - en krevende vei mot 2030” er målet å kartlegge fremtidige krav og hvilke ressurser som kreves for ulike aktivitetsområder, og prosesser innenfor hvert område.
Motiverte og engasjerte ansatte er kjernen i enhver vellykket organisasjon. Vårt kurs i motivasjon og engasjement hjelper de ansatte med å finne sin indre motivasjon og øke deres engasjement på arbeidsplassen.
Vi tilbyr kurs i kulturbygging i organisasjonen, Kulturbygging i organisasjonen gir motivasjon, engasjement og kompetanse i din bedrift. Utvikling i et samspill mellom medarbeider og leder med kulturbygging.
Kulturbygging i organisasjonen gir motivasjon og kompetanse i organisasjonen. Utvikling er et samspill mellom samtlige involverte. Kulturbygging er støpen til hvordan en kommuniserer, gjennomfører og ikke mist de usynlige regler som skal regjere i dette samspillet.
Vi tilbyr kurs i produktivitet - Spar 2- 4 timer hver dag. Bli 40% mer produktiv hver eneste dag! Effektiv til hva? Det resultatene som teller eller burde være det vi teller. Vi er ofte opptatt med "noe", men er dette "noe" viktig å prioritere?
Vi tilbyr HMS opplæring for arbeidsgiver. Arbeidsgiver har ifølge arbeidsmiljølovens bestemmelser ansvar for at arbeidsmiljøet i virksomheten er fullt forsvarlig.
Vi tilbyr innsatslederkurs for industrivernet. Målsettingen er at etter endt kurs skal deltakeren ha kvalifikasjoner for å kunne ivareta innsatslederrollen i bedriften. En innsatsleders rolle er å lede industrivernet i innsats.
Vi tilbyr Lean - teamlederskolen. Lean er en måte å tenke på - idealet er en sløsefri produksjon der drivkraften hele tiden er å korte leveringstiden til kunde. En tro på at dette kan oppnås gjennom stadig å forenkle prosessene i et miljø preget av respekt og involvering av alle ansatte.
Jeg trives på scenen og holder gjerne foredrag på arrangementer for gründere, nettverksgrupper og næringsdrivende. Ofte i kombinasjon med kurs for en gruppe dagen før/etter (spør om pakkepris).
Skal du starte med noko nytt, utvide eksisterande produksjon, eller berre treng hjelp til å auke lønsemda i det du driv med på garden? Vi hjelper deg gjennom utviklingsprosessen!