Det blir stadig mer krav om sertifiseringer og spesialkompetanse ved bruk og behandling av industrimaskiner. Her finner du kurs i bruk stropper og anhuker. Ta kontakt med oss hvis du ikke finner akkurat det kurset du er på jakt etter.
Stroppe og anhukerkurs 24 timer.
Vi tilbyr kurs i G11 anhuker og signalgiver. Kurset gjennomføres som klasseromsundervisning med avsluttende teoretisk prøve. Bestått prøve kvalifiserer til kompetansebevis på G11 stropp og anhuker.
Trenger du eller dine ansatte opplæring innen anhukning, stropping eller signalgiving? Vårt anhuker/stroppekurs dekker kravene til dokumentert opplæring for anhuking, stropping og signalgivning. Den praktiske delen tas fysisk hos en bedrift.
Vi tilbyr stropp- og anhukerkurs. Klasseromsundervisning med oppgaver, diskusjoner og drøfting.
Vi tilbyr G11 stroppe og anhukerkurs - modul 0-1.1. Kurset tilfredsstiller kravene til opplæring og gir en dokumentert opplæring med sertifikat eller en sertifisert opplæring med sertifikat. Opplæringen omfatter innføring i og nødvendige sikkerhetstiltak under utførelse av arbeidet.
Vi tilbyr kurs i G11 stropp og anhuker inkludert modul 1.1 og 2.3 på engelsk. Målsetningen er at deltakerne etter gjennomgått kurs, skal ha de nødvendige kunnskaper om de lover, forskrifter og standarder som er gjeldene.
Vi tilbyr kurs i G11 stropp og anhuker inkludert modul 1.1 og 2.3. Målsetningen er at deltakerne etter gjennomgått kurs, skal ha de nødvendige kunnskaper om de lover, forskrifter og standarder som er gjeldene.
Vi tilbyr kurs i G11 stropp anhuker - modul 2.3. Etter gjennomgått kurs hos BIKS Industriopplæring, skal kursdeltakerne ha tilegnet seg grunnleggende kunnskaper og praktiske ferdigheter om sikker bruk av løfteredskap G11 stropp anhuking og signalgiving.
Vi tilbyr kurs i G11 stropp anhuker - modul 2.3 på engelsk. Etter gjennomgått kurs hos BIKS Industriopplæring, skal kursdeltakerne ha tilegnet seg grunnleggende kunnskaper og praktiske ferdigheter om sikker bruk av løfteredskap G11 stropp anhuking og signalgiving.
Vi tilbyr kurs i stropp, anhuker & signalgiver for bygg- og anleggsbransjen. Målsetningen er at etter gjennomgått kurs skal deltakerne ha de nødvendige kunnskaper om stropping / anhuking og signalgiving.
Vi tilbyr krankurs på G20 fastmontert kran inkludert stropp og anhukerkurs. Hensikten med opplæringen er å gi blivende kranførere en god teoretisk grunnopplæring i sikker bruk av fastmonterte kraner.
Vi tilbyr krankurs på G20 fastmontert kran inkludert stropp og anhukerkurs på engelsk. Hensikten med opplæringen er å gi blivende kranførere en god teoretisk grunnopplæring i sikker bruk av fastmonterte kraner.
Vi tilbyr krankurs på G8 lastebilkran inkludert stropp og anhukerkurs. Hensikten med opplæringen er å gi blivende G8 lastebilkranførere en god teoretisk grunnopplæring i sikker bruk av lastebilkraner.
Vi tilbyr kurs om kontroll av ståltau - modul P-3.10 på løfteinnretninger.
Vi tilbyr kurs om kontroll av ståltau - modul P-2.10. Kurset er ment å gi en grundig innføring i kunnskaper om ståltau, riktig bruk / valg av ståltau og om hvilke krav det skal settes til de som bruke og kontrollere ståltau.
Vi tilbyr kurs om kontroll av ståltau - modul P-2.10 på engelsk. Kurset er ment å gi en grundig innføring i kunnskaper om ståltau, riktig bruk / valg av ståltau og om hvilke krav det skal settes til de som bruke og kontrollere ståltau.
Vi tilbyr kurs socketsøping ROV-Umbilicals. Dette 2-dagers kurset gir grundig opplæring i socketsøping (wire potting/socketing) for ROV-umbilicals, inkludert terminering av ROV bullet og latch & bullet-systemer.
Vi tilbyr kurs om ståltau - Støping av socket. Teoretisk og praktisk grunnopplæring på støping av sockets ihht. EN 13411-4
Vi tilbyr sertifisert kurs på G11 stropp og anhuker for bedrifter. Hensikten med opplæringen er å gi kranførere, anhukere / stroppere og signalgivere en god generell grunnopplæring i sikker bruk av løfteredskap, slik at uhell og ulykker i forbindelse med bruken unngås.
Vi tilbyr G11 stropp og anhukerkurs som fjernundervisning på . Fjernundervisning må ikke forveksles med Skype eller ulike webinarløsninger. Dette er en fullblods løsning med interaksjon mellom instruktør og kursdeltakere, strømmet i full HD-kvalitet fra et av våre studioer.
Vi tilbyr sertifisert krankurs på G8 lastebilkran inkludert G11 stropp og anhuker. Kurset inkluderer G11 stropp og anhuker modul 1.1 og modul 2.3. Etter endt kurs så taes modul 4.8 gjennom fadderordning internt i bedrift.
Vi tilbyr kurs i G11 stropp og signal. Grunnkurs i sikker bruk av løfteredskap Kurset G11 Stropp og Signal gir deltakerne grunnleggende opplæring i sikker bruk av løfteredskap.
Vi tilbyr oppfriskningskurs på G11 stropp og signal med 4 timers teoriundervisning. Dette kurset er utviklet for deg som tidligere har gjennomført G11 Stropp og Signal, og som ønsker en faglig oppdatering på gjeldende regelverk og trygg bruk av løfteredskap.
Hensikten med opplæringen er å gi kranførere, anhukere / stroppere og signalgivere en god generell grunnopplæring i sikker bruk av løfteredskap, slik at uhell og ulykker i forbindelse med bruken unngås.