Det blir stadig mer krav om sertifiseringer og spesialkompetanse ved bruk og behandling av industrimaskiner. Her finner du kurs i bruk stropper og anhuker. Ta kontakt med oss hvis du ikke finner akkurat det kurset du er på jakt etter.
Vi tilbyr kurs på G11 stropp og anhuker for bedrifter. Teori og / eller digital slukkeøvelse (VR). Vi brenner for å gi våre kursdeltakere den kunnskapen og tryggheten de trenger for å jobbe sikkert og effektivt i arbeidslivet.
Vi tilbyr kurs i G11 stropp og anhuker - modul 1.1 og 2.3. Kurset gjennomføres som klasseromsundervisning med forelesning, diskusjoner, gruppeoppgaver og øvingsoppgaver. Kurset danner også et obligatorisk grunnlag for videre opplæring i bruk av ulike kraner.
Vi tilbyr anhukerkurs. Myndighetene stiller krav til at anhukere / signalgivere har fått dokumentert opplæring for å kunne utføre dette på en trygg og sikker måte.
Hensikten med opplæringen er å gi kranførere, anhukere / stroppere og signalgivere en god generell grunnopplæring i sikker bruk av løfteredskap, slik at uhell og ulykker i forbindelse med bruken unngås.
Vi tilbyr stroppekurs
Vi tilbyr kurs i stroppe og anhuker.
Vi tilbyr Offshore Anhuker, Stroppekurs I h t NOG, OLF 120.
Vi tilbyr stropp og anhukerkurs modul 1.1 - 2.3. Hensikten med stroppekurset er å gi personer som jobber med løfteredskap kunnskap om sikker bruk, vedlikehold, daglig kontroll og kasseringsregler av ulike løfteredskaper.