Anhuker- og stroppekurs

Det blir stadig mer krav om sertifiseringer og spesialkompetanse ved bruk og behandling av industrimaskiner. Her finner du kurs i bruk stropper og anhuker. Ta kontakt med oss hvis du ikke finner akkurat det kurset du er på jakt etter.

G11 - Løfteredskap + G4 - Bro og Traverskran (Kurspakke)

Vi tilbyr kurspakke G11 - Løfteredskap + G4 - Bro og Traverskran. Vi hjelper deg med bestillingen, og svarer selvfølgelig på spørsmål i forbindelse utføringen av kursene. Ta kontakt.

Sted Neste kurs Varighet Pris
Hele landet Hele landet 4 dager 6690 kr

Offshore Anhuker, Stroppekurs

Vi tilbyr Offshore Anhuker, Stroppekurs I h t NOG, OLF 120.

Sted Neste kurs Varighet Pris
Hele landet Hele landet

Anhuker, stropping & signalgiverkurs

Vi tilbyr kurs i anhuker og signalgiverkurs (tidligere anhukerkurs). Dokumentert sikkerhetsopplæring ved bruk av arbeidsutstyr. Bakgrunn for kurset er at kursdeltagerne skal få økt kunnskap om løfteredskaper, stropping, anhuking og signalgiving.

Sted Neste kurs Varighet Pris
Skien Skien 1 dag 2.250 kr

16 Timer G11 Stroppe- og anhukerkurs (Sertifisert)

Bli sertifisert anhuker og signalgiver Skal du arbeide med stropping, anhuking eller gi signaler ved løfteoperasjoner? Da kreves dokumentert og sertifisert opplæring i henhold til gjeldende regelverk.

Sted Neste kurs Varighet Pris
Hele landet Hele landet 05.10.2026 (+4) 05.10.2026 (+4) 3300 kr

<< Forrige side  |  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10   | 


Område

Kategorier