I kategorien ledelse og strategi finner du alle typer lederkurs innen lederutviklingskurs, endringsledelse, prosjektledelse, etikk og bedriftskultur med mer. Du finner også kurs for kvalitetssikring, selskapsrett og styrearbeid. Dersom du ønsker å starte din egen bedrift vil det være lurt å ta et gründer og etableringskurs. Finner du ikke kurset du leter etter her, finner du det kanskje i kategorien HR og personal eller Markedsføring og salg. Ta gjerne kontakt med oss hvis du ønsker at vi skal finne et kurs for deg.
Vi tilbyr foredrag/workshop/webinar om Circular Due Diligence. En strategisk vurdering av verdikjeden. Vår Circular Due Diligence (CDD) gir bedrifter en helhetlig vurdering av verdikjeden – både oppstrøms (leverandørleddet) og nedstrøms (etterbruk og sluttfase).
Vi tilbyr foredrag/workshop/webinar om kompetansebygging. Nøkkelen til en sirkulær fremtid. Overgangen til en sirkulær økonomi krever ny kunnskap, praktiske ferdigheter og strategisk innsikt.
Vi tilbyr kurs om regulering og samsvar. Fra krav til konkurransefortrinn. Med vår systematiske tilnærming hjelper vi selskaper med å identifisere, tolke og implementere regulatoriske krav, slik at de ikke bare overholder lovverket, men også styrker sin markedsposisjon og økonomisk bærekraft.
Vi tilbyr foredrag/workshop/webinar om Sirkulære forretningsmodeller. Fra strategi til lønnsom omstilling. Vi sørger for at sirkulær økonomi ikke bare blir en visjon, men en konkret realitet som gir langsiktig lønnsomhet.
Vi tilbyr foredrag/workshop/webinar om økonomisk og strategisk analyse. Sirkulær lønnsomhet i praksis. Vi hjelper virksomheter med å forstå de økonomiske implikasjonene av sirkulære strategier, fra kapitalbinding og finansieringsmuligheter til operasjonelle kostnader og regulatoriske insentiver.
Lederutvikling innen kriseledelse, krisemestring og samhandling under usikkerhet. Lær hvordan du som leder håndterer stress, krevende beslutninger og kommunikasjon når situasjoner tilspisser seg. Spesielt tilpasset kommunal kriseledelse, beredskap og fagledere. OU-godkjent opplæring.
Praktisk lederkurs og lederutvikling for deg som vil trygge ditt personlige lederskap, ta i bruk kunstig intelligens (KI/AI) i hverdagen og navigere etiske dilemmaer. Med Geir Aker, Robert Lien Pettersen og Ingrid Nordbach. Kurset er OU-godkjent for kommunal sektor.
Ønsker du å styrke virksomhetens arbeid med helse, miljø og sikkerhet? Veritechs ISO 45001 nettkurs gir deg en grundig innføring i hvordan du etablerer, implementerer og vedlikeholder et ledelsessystem for arbeidsmiljø i henhold til NS-EN ISO 45001:2023.
Veritech AS tilbyr kurs om NS-EN ISO 9001:2015 Ledelsessystemer for kvalitet - krav for bedrifter. Veritech AS tilbyr konsulenttjenester og rådgiving spesielt innen de internasjonale systemstandardene for ledelsessystemer.
Veritech As tilbyr mikrokurs i NS-EN ISO 14001:2026 Ledelsessystem for miljø som nettkurs. Mikrokurs fra Veritech AS er den meste effektive måten å få kunnskap om standarden på. Ta kurset på din telefon og PC i det tempo som passer deg.
Veritech As tilbyr mikrokurs i NS-EN ISO 45001:2023 Ledelsessystem for arbeidsmiljø. Mikrokurs fra Veritech AS er den mest effektive måten å få kunnskap om standarden på. Ta kurset på din telefon og PC i det tempo som passer deg. Kurset har lyd.
Veritech As tilbyr mikrokurs i NS-EN ISO 9001:2015 Ledelsessystem for kvalitet som nettkurs. Mikrokurs fra Veritech AS er den meste effektive måten å få kunnskap om standarden på. Ta kurset på din telefon og PC i det tempo som passer deg.
Veritech As tilbyr nettkurs om revisjon med NS-EN ISO 19011:2018. Målsettingen med kurset er at du skal få en grunninnføring i ISO 19011:2018 for å bli i stand til å utarbeide et revisjonsprogram samt planlegge, gjennomføre, avslutte og rapportere revisjoner av ledelsessystemer.
Veritech tilbyr nettkurs om ledelsessystem for miljø med NS-EN ISO 14001:2026. Målsettingen med kurset er at du skal få en grunninnføring for å bli i stand til å etablere, implementere og vedlikeholde et ledelsessystem for miljø.
Veritech AS tilbyr nettkurs om ledelsessystem for kvalitet med NS-EN ISO 9001:2015. Målsettingen med kurset er at du skal få en grunninnføring for å bli i stand til å etablere, implementere og vedlikeholde et ledelsessystem for kvalitet.
Vi tilbyr oppdateringskurs i passasjer og krisehåndtering.
Vi tilbyr kurs i passasjer og krisehåndtering. Trygghet, ledelse og effektiv håndtering av nødsituasjoner om bord. Å ha kontroll i en krisesituasjon kan være avgjørende for sikkerheten til både passasjerer og mannskap. Trygghet, ledelse og effektiv håndtering av nødsituasjoner om bord
This program is the instructor-led live online version of our world-famous program Communication and leadership. This specific program (#007) will be conducted in English for participants from the Nordics.
Slutt å selge – begynn å synliggjøre verdi! Du er i et salgsmøte, fysisk, digitalt eller på telefon, og føler deg ukomfortabel. Du kjenner produktet ditt ut og inn. Du vet at det du selger, er noe som kunden trenger.
Du ser på hver enkelt i rommet, men møter bare blikket til halvparten. Jorun gjesper idet Mortens telefon vibrerer på møtebordet. Du vet at du har to minutter til rådighet. Hva skal din første setning være? Hvordan kan du gripe rommets oppmerksomhet og få gjennomslag for budskapet ditt?
Som leder kan det å holde fokus uavbrutt i mer enn 3 minutter være en utfordring. Kjenner du deg igjen? Mange av oss ledere er alltid tilgjengelig, men sjelden til stede. Du leder et internmøte, men tankene er et helt annet sted. Kollegaen din snakker, men du hører ikke hva som blir sagt.
Vi inviterer igjen til workshopen Ta styringen etter stor suksess i fjor da over 100 deltakere møtte opp! Her får du konkrete verktøy for å styrke din beslutningsevne, håndtere komplekse utfordringer og bygge strategiske relasjoner som skaper resultater.
Workshopen vil gi deg en praktisk forståelse av hvordan det er å delta på programmet Kommunikasjon og ledelse. Du vil få trent på verktøy du kan ta i bruk på jobb samme dag. Vi arrangerer workshoper hver måned. Velg dato og book din plass i dag!
Powerwomen – Norges største gründerfellesskap for kvinner Drømmer du om å starte din egen business, men vet ikke hvor du skal begynne? Powerwomen gir deg verktøyene, strategiene og støtten du trenger for å lykkes – helt uten krav til utdanning, erfaring eller stor startkapital.
Vi tilbyr kjemikaliekurs for ledere som nettbasert kurs. Her får du lære hvordan du utfører kartlegging, risikovurdering og lager en handlingsplan. Vi ser også på avfallsdeklarering og mye mer.
Et godt foredrag skal ikke bare inspirere – det skal gi praktiske verktøy du kan bruke umiddelbart. Våre foredragsholdere er eksperter innen ledelse, strategi, mindset og økonomi, med erfaring fra spesialstyrker, finans, næringsliv og akademia.
Vi tilbyr lederutviklingskurs på 2 + 2 dager. Våre ledelsesprogrammer er baser på denne uttalelsen: “Management is a skill not knowledge” Dette betyr at vi gir deltakerne 20% informasjon og 80% trening.