I kategorien tur og leir finner du kurs, opplæring eller arrangementer med utgangspunkt i den norske naturen. Nordmenn er glad i å gå på tur og bevege seg rundt i naturen på forskjellige slags måter. Her finnes tilbud som for eksempel; canyoning, bretur, fjellsportkurs, røykbadstu, villmarskcamp, villmarksleir, leirskole, grotteturer, issikkerhetskurs osv. Ta kontakt med oss hvis du trenger hjelp til finne det du er på jakt etter.
Vi arrangerer villmarksturer på Østlandet og i Indre Troms. Vi har alt nødvendig utstyr (kanoer, lavvoer, tilgang på hytter mm). Vi tilbyr ofte tilleggsaktiviteter som taubane, rappellering, teambuildingsoppgaver mm.
Vi tilbyr villmarkstur på Østlandet og i Indre Troms for bedrifter. Vi har alt nødvendig utstyr (kanoer, lavvoer, tilgang på hytter mm). Vi tilbyr ofte tilleggsaktiviteter som taubane, rappellering, teambuildingsoppgaver mm.
Experience the stunning nature of Norway in a unique and relaxing way with our beginner-friendly 3-day kayaking tour. Don´t worry if you´re new to kayaking - our guides are experienced and will take care of everything so you can just sit back and enjoy the ride.
test
Har du passert 40 og innsett at livet går altfor fort? Har du sett barna dine gå på folkehøgskole og skulle ønske det var deg? Du sitter kanskje inne, og frykter at alt håp er ute! Da er Friluftsliv+ halvårs-kurset for deg.
Vi tilbyr ein skitur som kan by på store og mektige kontrastar og variasjonar. På ein og same tur tur kan du møte varmande vår og full vinter, sludd på tvers og steikande sol, grauttåke med 10 meter sikt og flott utsikt til kvasse tindar og vide vidder.