I denne kategorien ligger sikkerhetskurs for lastebilkran. Du må delta på sikkerhetskurs før du kan delta på praktisk opplæring lastebilkranfører. Ta kontakt med oss hvis du ikke finner et kurs som passer for deg. I denne kategorien ligger kun sikkerhetskursene. Praktisk opplæring lastebilkran finner du ved å følge linken.
Vi tilbyr krankurs på G8 lastebilkran praksis - modul 4.8.
Vi tilbyr krankurs på G8 lastebilkran teori - modul 1.1 og 2.3 og 2.8 som klasseromskurs.
Vi tilbyr krankurs på G8 lastebilkran teori - modul 1.1 og 2.3 og 2.8 for bedrifter.
Vi tilbyr krankurs på G8 Lastebilkran - modul 1.1, 2.3, 2.8, 3.8 og 4.8. Kurset er bygd opp etter de nye opplæringsplanene for fører av lastebilkraner som også er under sertifisert opplæring.
Vi tilbyr G8 Lastebilkranfører - komplett opplæring, modul 2.8, 3.8 og 4.8. Hensikten med kurset er å gi blivende kranførere en god teoretisk grunnopplæring på lastebilkran. Kurset skal gi elevene god innsikt i prinsippene for lastebilkraners konstruksjon og virkemåte.
Vi tilbyr G8 Lastebilkranfører - Grunnkurs. Hensikten med opplæringen er å gi lastebilkranførere en god teoretisk grunnopplæring i sikker bruk av lastebilkraner, slik at uhell og ulykker i forbindelse med løfteoperasjoner unngås.
Vi tilbyr G8 Lastebilkranfører - Grunnkurs, Modul 2.8, 3.8. Hensikten med kurset er å gi blivende kranførere en god teoretisk grunnopplæring på lastebilkran. Kurset skal gi elevene god innsikt i prinsippene for lastebilkraners konstruksjon og virkemåte.
Vi tilbyr G8 Lastebilkranfører teori-/praksiskurs. Hensikten med kurset er å gi blivende kranførere en god teoretisk grunnopplæring på lastebilkran. Kurset skal gi elevene god innsikt i prinsippene for lastebilkraners konstruksjon og virkemåte.
Vi tilbyr krankurs på G8 lastebilkran. Hensikten med opplæringen er å gi lastebilkranførere en god teoretisk grunnopplæring i sikker bruk av lastebilkraner, slik at uhell og ulykker i forbindelse med løfteoperasjoner unngås.
Vi tilbyr krankurs på G8 lastebilkran for bedrifter. Hensikten med opplæringen er å gi lastebilkranførere en god teoretisk grunnopplæring i sikker bruk av lastebilkraner, slik at uhell og ulykker i forbindelse med løfteoperasjoner unngås.
Vi tilbyr krankurs på G8 lastebilkran som fjernundervisning. Fjernundervisning må ikke forveksles med Skype eller ulike webinarløsninger. Dette er en fullblods løsning med interaksjon mellom instruktør og kursdeltakere, strømmet i full HD-kvalitet fra et av våre studioer.
Vi tilbyr sertifisert krankurs på G8 lastebilkran inkludert G11 stropp og anhuker. Kurset inkluderer G11 stropp og anhuker modul 1.1 og modul 2.3. Etter endt kurs så taes modul 4.8 gjennom fadderordning internt i bedrift.
Vi tilbyr krankurs på G8 lastebilkran inklusiv stropp / anhukerkurs og modul 1.1. Hensikten med opplæringen er å gi blivende G8 lastebilkranførere en god teoretisk grunnopplæring i sikker bruk av lastebilkraner.
Vi tilbyr kveldskurs på G8 lastebilkran inklusiv stropp / anhukerkurs og modul 1.1. Hensikten med opplæringen er å gi blivende G8 lastebilkranførere en god teoretisk grunnopplæring i sikker bruk av lastebilkraner.
Vi tilbyr kurs i G8 lastebilkran ink. modul 1.1 og G11. Dersom kandidaten allerede har gjennomført Modul 1.1 og 2.3, kan man melde seg på kun G8 delen. Kursavgiften dekker alt opplæringsmatriell og dokumentasjon.
Vi tilbyr krankurs på G8 lastebilkran. Formålet med opplæringen er å gi lastebilkranførere en god teoretisk grunnopplæring i sikker bruk av lastebilkraner, slik at uhell og ulykker i forbindelse med arbeidsoperasjoner unngås.
Vi tilbyr praksis på G8 lastebilkran. Formålet med opplæringen er å gi lastebilkranførere allsidig praktisk opplæring og øvelse i sikker bruk av lastebilkraner, slik at ulykker i forbindelse med bruken unngås.
Vi tilbyr krankurs på G8 lastebilkran. Vi ønsker å gi deltakerne en god teoretisk innføring i sikker bruk av lastebilkran. Kurset vil gi god innsikt i prinsippene for lastebilkranens konstruksjon, virkemåte, vedlikehold og bruk. Kurset arrangeres i samarbeid med godkjent sertifisert virksomhet.
Vi tilbyr krankurs på G8 lastebilkran inkl. G11 anhuker og signalgiver. Vi ønsker å gi deltakeren en god teoretisk innføring i sikker bruk av lastebilkran, samt god innsikt i prinsippene for lastebilkranens konstruksjon, virkemåte, vedlikehold og bruk.
Vi tilbyr krankurs på G8 lastebilkran inkl. G11 anhuker og signalgiver som webinar. Vi ønsker å gi deltakeren en god teoretisk innføring i sikker bruk av lastebilkran, samt god innsikt i prinsippene for lastebilkranens konstruksjon, virkemåte, vedlikehold og bruk.
Vi tilbyr krankurs på G8 lastebilkran uten G11. Vi ønsker å gi deltakeren en god teoretisk innføring i sikker bruk av lastebilkran, samt god innsikt i prinsippene for lastebilkranens konstruksjon, virkemåte, vedlikehold og bruk.
Vi tilbyr krankurs på G8 lastebilkran uten G11 som webinar. Vi ønsker å gi deltakeren en god teoretisk innføring i sikker bruk av lastebilkran, samt god innsikt i prinsippene for lastebilkranens konstruksjon, virkemåte, vedlikehold og bruk.