Her finner du kurs innen Human Resource Management (HR) og personal temaer som rekruttering og utvalg, kommunikasjon, personlighetsanalyse og intervju. Du vil også finne kurs innen karriere, team, gruppedynamikk og medarbeidersamtale. Finner du ikke kurset du leter etter her, finner du det kanskje i kategorien Ledelse og strategi eller Markedsføring og salg. Ta gjerne kontakt med oss hvis du ønsker at vi skal finne et kurs for deg.
Vi tilbyr bedriftsinternt kurs i mindfulness - fordypning I dette 8-ukers kurset vil du lære hvordan du skal være bevisst og tilstede i livet. Dette kurset er for både ledere og medarbeidere som ønsker en bedre balanse i livet.
Vi tilbyr mindfulness MBSR lærerutdanning, Denne utdanningen er for deg som har meditert en stund og ønsker å lede kurs for andre deltakere ELLER ønsker deg en grundigere fordypning for deg selv.
Vi tilbyr kurs i mindfulness-basert stress reduksjon, MBSR. Mindfulness er en effektiv metode for å redusere stress, øke velvære og få mer tilstedeværelse i hverdagen. Begyn din trening idag! I dette 8-ukers kurset vil du trene på ulike metoder for å redusere opplevd stress.
Motiverte og engasjerte ansatte er kjernen i enhver vellykket organisasjon. Vårt kurs i motivasjon og engasjement hjelper de ansatte med å finne sin indre motivasjon og øke deres engasjement på arbeidsplassen.
Vi tilbyr lynkurs i akttegning med levende modell. Kurset er faglig profesjonelt og deltagerne vil få innblikk i akttegningens mest relevante elementer. Samtidig er opplegget laget med tanke på å være uformelt og ha stor underholdningsverdi.
Vi tilbyr kick off for bedrifter. Et kick off arrangement skal gi de ansatte et positivt løft, både sosialt og faglig. Kick off baseres på teamarbeid og relasjonsbygging mellom medarbeiderne, og er et godt grunnlag når nye utfordringer skal mestres.
Vi tilbyr teambuilding for bedrifter. Når man planlegger å ta med firmaet / avdelingen / prosjektet på lagbyggende aktiviteter er det viktig å tenke over hva man ønsker. Er det ønskelig med aktiviteter som stimulerer gruppa eller individet?
Vi arrangerer utdrikningslag. Vi har et stort utvalg av aktiviteter og arrangementer. Under har vi listet opp de av våre opplevelser vi synes passer godt for utdrikningslag. I tillegg til disse selvstående aktivitetene og arrangementene kan vi sette sammen pakker av de ulike opplevelsene.
Vi tilbyr kommunikasjonskurs for bedrifter. God kommunikasjon handler om å oppnå den responsen og handlingen du ønsker skal skje fra mottakers side etter at samtalen er over. Tenk mindre på hva du skal si, og mer på hva målet ditt er på kort og lang sikt.
Vi tilbyr kurs om kommunikasjon og personlighet. Har du tenkt over at personligheten din påvirker måten du kommuniserer på? Dette er et kurs i bevisstgjøring av din egen og andres personlighet og hvordan dette påvirker kommunikasjonen din.
Vi tilbyr kurs om inspirasjon og positiv psykologi for bedrifter. Å la seg inspirere eller begeistre kan være en kunst i seg selv. Lær å inspirere andre og å bli inspirert selv. Nå er det endelig bevist at positivitet lønner seg- også for bedrifter.
Loyalty Day 2025 – Nordens største og viktigste konferanse for deg som jobber med lojalitet, CRM og 1:1-kommunikasjon! Er du klar for å heve lojalitetsstrategiene dine til nye høyder? Da må du få med deg Loyalty Day 2025!
ANFO-skolen Ansvarlig Markedsføring og Personvern er en skole over to dager med etterfølgende eksamen og sertifisering i regi av ANFO. Skolen vil ha fokus på datadrevet og direkte markedsføring som ligger i handlingsrommet mellom reglene om markedsføring og personvern.
Vi tilbyr kurs i magedans som utdrikningslag. Hva med et annerledes og spennende utdrikningslag. Madam Qadam orientalske magedansskole tilbyr magedanskurs for bruden og hennes venninner.
Lær deg prinsippene i disse personlighetstypene og modellen for hvordan dette er bygd opp. Forstå det som ligger bak DISC-testen og bli i stand til å forstå ulike mennesketyper og kommunisere godt med dem.
Mikro kroppsspråk er små detaljer og finesser i kroppsspråket. Vi snakker om spenninger av muskler, linjer i ansiktet og uttrykk som forteller noe om hva personen tenker eller føler. Vi har spesialisert oss på ansikter fordi ansiktet forteller enormt mye om et menneske.
Studiet er en spesialisering innen coaching og beslutningsprosesser. Hovedfokuset er å motivere og coache på en slik måte at klient opplever det bekvemt og riktig å foreta valg. Det kan være store og små valg, både i privat- og arbeidsliv.