Denne kategorien inneholder alle slags IT-kurs innen systemutvikling og database. De mest vanlige omhandler Java, .net, SQL, XML, C programmering osv. Ta kontakt med oss hvis du ikke finner den opplæringen du er på jakt etter.
Ønsker du å jobbe mer effektivt i HoltePortalen? Her lærer du grunnleggende funksjoner for å komme i gang på web og app og få full kontroll med hva som skjer både inne og ute.
Her får du bedre innsikt i hvordan du bruker HoltePortalen for å jobbe i dybden med kvalitetssikring og HMS i dine prosjekter. For deg som har brukt HoltePortalen aktivt en stund, vil dette påbyggingskurset gi deg svar på spørsmål som kan ha dukket opp.
Vi tilbyr grunnkurs i Microsoft Access for nybegynnere. For best utbytte for deltakerne våre, har vi små klasser med maks 8 deltakere på alle våre åpne kurs. Kursavgiften inkluderer lunsj og elektronisk kursdokumentasjon
Vi tilbyr grunnkurs i Microsoft Access på nybegynner nivå for bedrifter. Kurset passer for deg som ikke har brukt Access fra før, men som ønsker å lære å bruke programmet, og å kunne bygge opp en enkel database selv.
Vi tilbyr nettbasert grunnkurs i Microsoft Access på nybegynner nivå. Kurset passer for deg som ikke har brukt Access fra før, men som ønsker å lære å bruke programmet, og å kunne bygge opp en enkel database selv.
Vi tilbyr kurs i Microsoft Access på noe øvet nivå. For best utbytte for deltakerne våre, har vi små klasser med maks 8 deltakere på alle våre åpne kurs.
Vi tilbyr kurs i Microsoft Access på noe øvet nivå som nettbasert kurs. For best utbytte for deltakerne våre har vi små klasser med maks 8 deltakere på alle våre åpne kurs. Kursavgiften inkluderer elektronisk kursdokumentasjon.
Vi tilbyr kurs i Microsoft Access på videregående nivå. Passer for deg som ønsker å bygge opp din egen database fra grunnen, og som ønsker å lære alle mulighetene i Access. For best utbytte for deltakerne våre, har vi små klasser med maks 8 deltakere på alle våre åpne kurs.
Vi tilbyr nettbasert kurs i Microsoft Access på videregående nivå. Kurset passer for deg som ønsker å bygge opp din egen database fra grunnen, og som ønsker å lære alle mulighetene i Access.
Vi tilbyr kurs i Microsoft Access på øvet nivå. For best utbytte for deltakerne våre, har vi små klasser med maks 8 deltakere på alle våre åpne kurs. Kursavgiften inkluderer lunsj og elektronisk kursdokumentasjon.
Vi tilbyr nettkurs i Microsoft Access på øvet nivå med kursholder Marianne Nylund. For best utbytte for deltakerne våre har vi små klasser. Kursavgiften inkluderer elektronisk kursdokumentasjon.
The SAS Certified Advanced Programmer for SAS 9 credential represents the upper echelon of SAS programmers.
This practice exam tests the same knowledge and skills as the SAS Base Programming for SAS 9 certification exam. This format of the questions on both exams is identical, and all topics on the pratice exam are proportionally weighted to match the certification exam.
We arrange the course SAS Programming 2: Data Manipulation Techniques live web. This course is for those who need to learn data manipulation techniques using the SAS DATA step and procedures to access, transform, and summarize data.
This course teaches you how to process SAS data using Structured Query Language (SQL). You can gain this experience from the SAS Programming 1: Essentials course. No knowledge of SQL is necessary. This course addresses Base SAS software.
Vi tilbyder DGDOC.NET brugerkursus, for dig der ønsker at optimere brugen af softwareprogrammet, DGDoc, til transport af farligt gods og farlige stoffer. På den måde får du fuldt udbytte af programmet og bliver i stand til at udnytte alle de funktioner, der sparer dig tid i en travl hverdag.
Vi tilbyr kurs i matematikk S1 + S2 der vi går gjennom pensum i både S1 og S2 og hensikten mot matte S2 eksamen ihht. læreplanen. Vi tilbyr undervisning i små grupper og som privatundervisning. Grunnleggende 2MZ/S1, overlapper til S2 med god opplæring.
Vi tilbyr Master i Immersive Experiences. Interessert i det siste innen UX-design, VR-teknologi og utvidet virkelighet? Dette er studiet for deg som vil lage fremtidens digitale opplevelser med den nyeste teknologien.
Vi tilbyr nettkurs om databaser. Du er omgitt av data hver dag. I dette nettbaserte emnet lærer du å jobbe med data og databaser. Data er overalt, og mye av dataene lagres i databaser. Hvis du skal jobbe med informasjonsteknologi, er sjansen stor for at du vil jobbe med databaser.
Vi tilbyr nettbasert kurs i delivering successful projects. Dette kurset gir deg kunnskap, ferdigheter og generell kompetanse til å styre prosjekter ved hjelp av integrerte konsepter, verktøy og teknikker.
Vi tilbyr nettbasert kurs med samlinger i delivering successful projects. Dette kurset gir deg kunnskap, ferdigheter og generell kompetanse til å styre prosjekter ved hjelp av integrerte konsepter, verktøy og teknikker.
Vi tilbyr innføring i kunstig intelligens og maskinlæring som nettbasert kurs. Skaff deg praktisk, dokumenterbar kompetanse i kunstig intelligens og maskinlæring. Du vil få en god, overoverordnet forståelse for dette teknologiområdet
Dette er for å teste Angerman