I kategorien ledelse og strategi finner du alle typer lederkurs innen lederutviklingskurs, endringsledelse, prosjektledelse, etikk og bedriftskultur med mer. Du finner også kurs for kvalitetssikring, selskapsrett og styrearbeid. Dersom du ønsker å starte din egen bedrift vil det være lurt å ta et gründer og etableringskurs. Finner du ikke kurset du leter etter her, finner du det kanskje i kategorien HR og personal eller Markedsføring og salg. Ta gjerne kontakt med oss hvis du ønsker at vi skal finne et kurs for deg.
Vi tilbyr bedriftsinterne kurs i salg. Målet med min salgstrening er å profesjonalisere salgsarbeidet, heve salgskompetansen og dermed få en økt vekst.
Velkommen til et unikt treningsprogram innen personlig utvikling! Dette er mitt mest solgte kurs, som har som mål å bidra til at du blir den beste utgaven av deg selv.
Dette er mitt grunnkurs, som har som mål å bidra til at du blir den beste utgaven av deg selv. Du vil lære å prioritere det viktigste først, planlegge og ta kontroll over egen tid slik at du når dine viktigste mål både på jobb og privat.
Hvordan skape en kvalitetskultur og lede for kvalitet i alle ledd? Hvordan måle om du har en god kvalitetskultur i virksomheten, trigge din toppledelse å bli engasjert for kvalitet som en strategi og å skape en enkel plan for å transformere kulturen i virksomheten.
Kompetansekurs for deg som vil lede eller være delaktig i risikobasert kvalitetsarbeid, ved f.eks å utføre pålagte risikoanalyser i prosesser. Dette kurset vil gi intro til tema risiko, med en enkel innføring i risiko og risikoanalyser og hva risikoanalyser kan/bør brukes til.
Innføring i kravene i standarden, både for å bygge opp, vedlikeholde eller revidere organisasjonens styringssystem. Kurset er godkjent som oppdateringsdag for sertifisert personell innen kvalitet (QM) og revisjon (QA / QLA)
Grunnleggende kvalitetsledelse og kvalitetssystem. Etter å ha tatt dette kurset, vil du være i stand til å sette opp en enkel oversikt over et integrert ledelsessystem i din virksomhet, samt finne rett timing til å etablere slike strukturer.
Kursene er tilrettelagt for alle som søker kjennskap, kunnskap og forståelse for kvalitet og kvalitetsfaget, om du har en ledende stilling, er nybegynner eller ønsker å friske opp kunnskap.
In this online training program in practical quality work, you will learn about quality and quality management, structure of quality and quality such as profit and quality costs. Are you a group and would like this training package as an internal company program?
Når du er ferdig med kurset, kan du forklare viktigheten av at virksomhetens toppledere forplikter seg og hva deres ansvar består av, i tillegg til ansvaret til de som er kvalitetsansvarlige i virksomheten.
Vi tilbyr nettstudiet fagbrev IT-driftsfaget for praksiskandidater. Jobber du med IT-drift men mangler formell kompetanse? Hvis du har yrkespraksis fra arbeide med IT, kan du ta fagbrev i IT-driftsfaget for praksiskandidater.
Jobber du med administrativt arbeid, kundeservice eller med regnskap og mangler formell kompetanse? Hvis du har yrkespraksis fra relevant arbeid kan du ta fagbrev service- og administrasjonsfaget for praksiskandidater.
This course is designed at three levels. It helps you gain knowledge in a fairly short period of time in a key topic for engineering projects. For example, if you are an engineer focused on technical aspects of your field and you want to become a project manager, this course can be useful to you.
Vi tilbyr kurs i Agil prosjektledelse som e-læring. Prosjekter kan være veldig forskjellige i størrelse og kompleksitet. Det er derfor naturlig at også prosjektledelsestilnærmingen er forskjellig og tilpasset prosjektets utfordringer.
Vi tilbyr kurs i lederskolen - kunsten å lykkes som leder som e-læring. Hva kan du som er ny som leder arbeide med for å bli trygg i din rolle som leder? Og hva kan du som allerede er leder arbeide med for å bli en stadig bedre leder?
Vi tilbyr kurs i PRINCE2® Foundation (6th edition) som e-læring. Denne grunnleggende sertifiseringen passer for alle som jobber med prosjekter eller har ønske om å få prosjektansvar. Sertifiseringen danner grunnlag for videre utdanningsløp med PRINCE2®.
Vi tilbyr kurs i PRINCE2® Foundation + Practitioner (6th edition) som e-læring. Denne kurs-pakken gir deg tilgang til både PRINCE2® Foundation og Practitioner sertifiseringene.
Vi tilbyr kurs i prosjekteierstyring som e-læring. Prosjekteierstyring er det norske begrepet for det engelske «project governance». Den vanligste definisjonen som benyttes i litteraturen er: «Project governance is the management framework within which project decisions are made».
Vi tilbyr prosjektskolen som e-læring - bli en fremtidsrettet prosjektleder. Prosjektskolen er et moderne videobasert opplæringsprogram i prosjektledelse bestående av 5 nettkurs, utviklet av et profesjonelt fagmiljø.
Vi tilbyr temakurs: oppbygging av vedlikeholds og utviklingsplan som interaktivt nettkurs. Dette er trinn 2 av 2 uavhengige 4-timers temakurs. I dette nettkurset vil vi se nærmere på vedlikeholds- og eiendomsstrategier med eksempler.
Kommunikasjon er en sentral del av hverdagen vår. Samtidig kan det oppleves å være utfordrende når vi møter mennesker som ser verden annerledes enn oss selv, og som har ulike behov og forventninger. Vi kan kommunisere bedre når vi forstår mer om hvor ulike vi kan være.
En vei til selvinnsikt. Bedre samspill gir økt lønnsomhet. Selvinnsikt, selvmestring og profesjonelle relasjoner gjennom bruk av Kjernekvadranten. Utforsk dine styrker og ressurser!
Vi tilbyr bedriftsinternt kurs for nyetablerte. I dette kurset kan du sette sammen en pakke som passer for oppstartsbedriftene som du representerer. Enten det er salgskurs, booking av møter eller forretningsutvikling dere ønsker påfyll på - gir vi dere den praktiske kunnskapen dere trenger!
Vi tilbyr bedriftsinternt kurs i konflikthåndtering for ledere. Opplever du fastlåste situasjoner og vedvarende gnisninger på arbeidsplassen? Konflikter er en kilde til økt sykefravær, turnover, og produktivitetslekkasjer, som koster norske bedrifter store beløp hvert år.