Her finner du kurs som omhandler lover, forskrifter, og regler for hvordan man oppfyller kravet til internkontroll og internrevisjon. Har dere problemer i bedriften. I dag er det veldig vanlig å skaffe eksternkompetanse og råd innen systematisk HMS- arbeid og internkontroll. Vi er gjerne behjelpelige med å skreddersy en løsning for din organiasjon.
Vi tilbyr kurs om profesjonsansvar for revisorer - ny lovgivning, praksis og standarder. Reglene for når revisor kan bli holdt erstatningsansvarlig er i stadig utvikling. Det er vedtatt en ny revisorlov som trådte i kraft 1.1.2021.
Vi tilbyr onlinekurs om HACCP og internkontroll for mattrygghet i serveringsbransjen. Målsettingen er at deltakerne skal få en praksisnær forståelse av hvorfor rutiner er avgjørende for trygg mat og godt omdømme.
Vi tilbyr onlinekurs med innføring i internkontrollforskriften. Lær å bruke internkontrollforskriften som styringsverktøy. Målsettingen med kurset er at deltakerne skal få innsikt i internkontrollforskriftens formål, virkeområde og sentrale roller i HMS arbeidet.
Vi tilbyr kurs 2 arbeidsvarsling / skilting, for ansvarshavende. Alle som utfører arbeid på eller ved veg skal ha nødvendig opplæring i arbeidsvarsling.
Er du og dine ansatte trygge på IK-Mat-systemet? - MatPuls tilbyr opplæring og oppfrisking av kunnskap om matsikkerhet.
Vi tilbyr praktisk revisjonskurs for matindustrien. Gjennomføring av en revisjon krever øvelse. Vi har over flere år utviklet et unikt revisjonskurs, hvor vi praktiserer «learning by doing». Kurset gjennomføres kun 2 ganger pr år og har begrenset antall plasser.
Vi tilbyr praktisk revisjonskurs for matindustrien for bedrifter. Gjennomføring av en revisjon krever øvelse. Gjennom en kombinasjon av teori og praktiske øvelser, guider vil deltagerne trinn for trinn gjennom revisjonsprosessen.
Vi tilbyr nettkurs om revisjonsmetodikk. Målsettingen med kurset er å gi deltagere nødvendig kunnskap og ferdigheter til selv å planlegge, gjennomføre og dokumentere revisjoner i matrelaterte virksomheter.
Vi tilbyr kurs i forebygging av Legionellasmitte. Forskrift om miljørettet helsevern inneholder eget kapittel om forebygging av Legionellasmitte. Sammen med Helse- og Miljøtilsynet Salten vil vi også i 2020 tilby kurs i Legionellaforebygging.
Veritech As tilbyr nettkurs om revisjon med NS-EN ISO 19011:2018. Målsettingen med kurset er at du skal få en grunninnføring i ISO 19011:2018 for å bli i stand til å utarbeide et revisjonsprogram samt planlegge, gjennomføre, avslutte og rapportere revisjoner av ledelsessystemer.
Næringsmiddelhygiene er avgjørende når du skal vurdere et kjøkken. Med eSmileys nettkurs blir du oppdatert på alt fra lovgivning til beste praksis. Du kan ta kursene våre på din egen datamaskin, og du bestemmer selv når og hvor.