Her finner du kurs som omhandler lover, forskrifter, og regler for hvordan man oppfyller kravet til internkontroll og internrevisjon. Har dere problemer i bedriften. I dag er det veldig vanlig å skaffe eksternkompetanse og råd innen systematisk HMS- arbeid og internkontroll. Vi er gjerne behjelpelige med å skreddersy en løsning for din organiasjon.
Vi tilbyr kurs om internkontroll som nettkurs på Teams. Kurset gir innføring i lovverket rundt internkontroll og gir deltakerne forutsetninger for gode driftsrutiner. IK-Akva - IK-HMS - IK-Mat.
Vi tilbyr kurs om internrevisjon som nettkurs på Teams. Samtlige systemstandarder forlanger at man utfører interne revisjoner. Formålet med dette kurset er å gi en forståelse av revisjon som forbedringsverktøy, og en innføring i revisjonsteknikk.
Vi tilbyr kurs i interne revisjoner. Alle systemstandarder forutsetter at bedriften gjennomfører interne revisjoner årlig for å vurdere om virksomhetens ledelsessystem fungerer etter hensikt.
Vi tilbyr kurs i interne revisjoner som digitalt klasserom. Kurset gjennomføres med stor grad av praksis i tillegg til gruppediskusjoner og forelesning. I kurset vil deltakerne jobbe med en caseoppgave og blir delt i mindre grupper.
Vi tilbyr kurs i interne revisjoner ISO 14001 for helsesektoren. Alle systemstandarder forutsetter at bedriften gjennomfører interne revisjoner for å vurdere om virksomhetens ledelsessystem fungerer etter hensikt.
Vi tilbyr bedriftsinternt kurs om interne revisjoner (ISO 14001) for helsesektoren. Formålet med kurset er å gjøre deltakerne i stand til å planlegge, gjennomføre og rapportere en revisjon med tanke på å forbedre sin interne revisjonsprosess.
Vi tilbyr kurs i leverandørrevisjoner. Kurset vil gi deltakerne forståelse og metode for evaluering, vurdering og oppfølging av egne leverandører, samt gjøre deltakerne i stand til på egen hånd å gjennomføre revisjoner av sine leverandører.
Vi tilbyr kurs i leverandørrevisjoner. Kurset vil gi delttakerne forståelse og metode for evaluering, vurdering og oppfølging av egne leverandører, samt gjøre deltakerne i stand til på egen hånd å gjennomføre revisjoner av sine leverandører.
Vi tilbyr nettkurs i leverandørrevisjoner. Kurset vil gi deltakerne forståelse og metode for evaluering, vurdering og oppfølging av egne leverandører, samt gjøre deltakerne i stand til på egen hånd å gjennomføre revisjoner av sine leverandører.
Vi tilbyr revisjonslederkurs ISO 9001. Formålet med kurset er å gi deltakerne kunnskap og ferdigheter til å organisere og lede kvalitetsrevisjon, evaluere og rapportere revisjonsfunn samt oppfølging av korrigerende tiltak. Kurset gjennomføres som forelesning, gruppearbeid, rollespill og øvelser.
Dette er arbeidsgiverens ansvar i henhold til “Forskrift om utførelse av arbeid” nr. 1357 § 10-1, som stiller krav om dokumentert sikkerhetsopplæring for arbeidsutstyr som krever særlig forsiktighet ved bruk.
Lær HACCP og internkontroll for trygg matservering! Dette nettkurset gir ansatte og ledere i serveringsbransjen praktisk kunnskap om mattrygghet, risikovurdering og gode rutiner, tilpasset restauranter, kantiner, kafeer og gatekjøkken.
Er du og dine ansatte trygge på IK-Mat-systemet? - MatPuls tilbyr opplæring og oppfrisking av kunnskap om matsikkerhet.
Når sjekket du sist at brannslukkingsapparatet var i orden? Visste du at vedlikehold og service på dette krever grøntkort? Et viktig element i et godt brannvern er å sørge for at slukkeapparatene er i orden og klare til bruk dersom en brann skulle finne sted.
Vi tilbyr kurs for revisorer og revisjonsledere etter NS-EN ISO 9001 og NS-EN ISO 19011 - med mulighet for sertifiseringseksamen. Etter endt kurs skal deltagerne kunne planlegge, gjennomføre og følge opp et revisjonsprogram.
Vi tilbyr kurs om internrevisjon av ledelsessystemer. Ønsker du å styrke kompetansen din innen internrevisjon og lære hvordan du kan bidra til kontinuerlig forbedring? Kurset gir deg praktisk innsikt og nyttige verktøy for å planlegge, gjennomføre og følge opp revisjoner av ledelsessystemer.
Vi tilbyr kurs om systemrevisjon med NS-EN ISO 19011 som e-læring. Kurset gjør deg kjent med standarden, og gjør deg i stand til å planlegge og gjennomføre revisjoner av et styringssystem basert på NS-EN ISO 19011.
Sikkerhetssenteret Rørvik tilbyr i samarbeid med Norsk Sertifisering AS, 24 timers kurs for akkreditert sertifisering av ISM revisorer og revisjonsledere. E-læring + 2 dager samling fysisk eller på teams
Vi tilbyr nettkurs om ny revisjonsstandard ISA 315. Kurset går igjennom de endringer som har kommet i ISA 315 med virkning for revisjon av regnskapsåret 2022. Det er en del nye begreper og en del oppfriskning som gjennomgås samt noen nyttige tips til den praktiserende revisor.
Vi tilbyr nettkurs om revisjon av transaksjoner med nærstående parter. Revisjon av transaksjoner med nærstående parter er ofte et område som er vanskelig å revidere på en tilfredsstillende måte. Dette forholdet blir av den grunn av og til prioritert bort.