Vi tilbyr kurs i FSE - lav- og høyspenning førstehjelp praktiske øvelser. Ved fullført kurs skal kursdeltakere som jobber med elektriske anlegg ha kunnskap, ferdigheter og holdninger i førstehjelpsberedskap ved ulykker forårsaket av elektrisk strøm.
Vi tilbyr kurs i FSE lav- og høyspenning med førstehjelp e-læring og praktiske øvelser. Dette er et kurs for elektropersonell, men også for andre som arbeider med elektriske anlegg. Du kan nå ta hele FSE kurset hos oss, både e-læring og den praktiske førstehjelpsdelen.
Vi tilbyr FSE-kurs for elektrikere, en obligatorisk opplæring for alle som arbeider med eller nær elektriske installasjoner. Målet med FSE-kursene er å øke sikkerheten og redusere risikoen for elektriske ulykker, både for personell som arbeider med elektriske anlegg og for brukere av slike anlegg.
Vi tilbyr kurs om FSE praktisk førstehjelp. Sikkerhetsforskriften stiller krav til bedrifter om at det må gis nødvendig opplæring av medarbeidere innen FSE (Forskrift om sikkerhet ved arbeid i og drift av elektriske anlegg).
Vi tilbyr kurs om FSE L med førstehjelp. Fokus er på gjeldende forskrift (FSE) og førstehjelp med fokus på brann- og andre skader som kan oppstå under drift og vedlikehold av el-installasjoner.
Vi tilbyr kurs for instruert personell 2023 som nettkurs. Sikkerhetsforskriften stiller krav til bedrifter om at det må gis nødvendig opplæring av medarbeidere innen FSE (Forskrift om sikkerhet ved arbeid i og drift av elektriske anlegg).
Vi tilbyr årlig gjennomgang av FSE 2023 med førstehjelp som nettkurs. Sikkerhetsforskriften stiller krav til bedrifter om at det må gis nødvendig opplæring av medarbeidere innen FSE (Forskrift om sikkerhet ved arbeid i og drift av elektriske anlegg).
Vi tilbyr årlig gjennomgang av FSE 2023 med førstehjelp på engelsk som nettkurs. Sikkerhetsforskriften stiller krav til bedrifter om at det må gis nødvendig opplæring av medarbeidere innen FSE (Forskrift om sikkerhet ved arbeid i og drift av elektriske anlegg).
Vi tilbyr årlig gjennomgang av FSE 2023 med førstehjelp på polsk som nettkurs. Sikkerhetsforskriften stiller krav til bedrifter om at det må gis nødvendig opplæring av medarbeidere innen FSE (Forskrift om sikkerhet ved arbeid i og drift av elektriske anlegg).
Vi tilbyr nettkurs i FSE industri lavspenning. Dette er ett av e-læringskursene i «Forskrift om sikkerhet ved arbeid i og drift av elektriske anlegg - FSE». Dette kurset fokuserer på arbeid i lavspenningsanlegg på land.
Vi tilbyr nettkurs i FSE industri lavspenning på engelsk. Dette er ett av e-læringskursene i «Forskrift om sikkerhet ved arbeid i og drift av elektriske anlegg - FSE». Dette kurset fokuserer på arbeid i lavspenningsanlegg på land.
Vi tilbyr nettkurs i FSE industri lavspenning på polsk. Dette er ett av e-læringskursene i «Forskrift om sikkerhet ved arbeid i og drift av elektriske anlegg - FSE». Dette kurset fokuserer på arbeid i lavspenningsanlegg på land.
Vi tilbyr nettkurs i FSE lavspenning m/hjerte og lungeredning. Eier / driver av et høyspenningsanlegg vil imidlertid etter vurdering kunne delegere myndighet til eier av en ekstern virksomhet, for eksempel myndighet til å utpeke leder for sikkerhet blant egne ansatte.
Vi tilbyr nettbasert kurs i FSE lavspenning offshore.
We provide online course about FSE low voltage offshore in english.
We provide online course about FSE low voltage offshore in polski.
Kurset gir en innføring i tidligere regelverk og gir deltakerne bedre forutsetninger for å kunne vedlikeholde, drifte og utføre endringer/utvidelser på elektriske anlegg som er bygget etter eldre regelverk.
Kurser tar for seg viktige forhold ved arbeid i medisinske områder. Alt fra rutiner og fokus ved arbeid på sykehus til teknisk forståelse vedrørende oppbygning av elektriske anlegg.
Vi tilbyr spesialtilpassende kurs. Ved behov kan kan vi skreddersy kursløsninger etter kundens ønske, da kan emner og innhold settes sammen for best mulig dekke samlet kompetansebehov.
Kurset er et innføringskurs i regelverk som gjelder for maskiner, og tar for seg krav som gjelder ved bygging av maskiner. Viktige prinsipper rundt maskinsikkerhet, risikovurdering, kompetansebehov og dokumentasjon som må være på plass før maskiner som skal settes i drift.
Vi tilbyr FSE og førstehjelpkurs. Kurset dekker myndighetenes krav til årlig opplæring av elektrofagarbeidere Lavspent/høyspent.
Vi tilbyr FSE instruert førstehjelp. Kurset dekker myndighetenes krav til årlig opplæring av instruert personell. Innholdet baserer seg på Forskrift om sikkerhet ved arbeid i og drift av elektriske anlegg.
Vi tilbyr internkontroll for elektrovirksomheter. Kurset gir en innføring i Internkontrollforskriften, med fokus på å etterleve krav for virksomheter med elektropersonell ansatt. Opplæringen tar for seg innholdet i ett internkontrollsystem for installasjonsvirksomheter.
Vi tilbyr kurs i overordnet elektrorelatert regelverk. Kurset er tilpasset ledere i elektrobedrifter og tar for seg sentrale forskrifter som man bør ha kjennskap til som leder i foretak som utfører arbeid på elektriske anlegg.
Dette er ett av e-læringskursene i «Forskrift om sikkerhet ved arbeid i og drift av elektriske anlegg – FSE». Dette kurset fokuserer på arbeid i høyspenningsanlegg på land.
Dette er ett av e-læringskursene i «Forskrift om sikkerhet ved arbeid i og drift av elektriske anlegg – FSE». Dette kurset fokuserer på arbeid i offshore høyspenningsanlegg.
Dette er ett av e-læringskursene i «Forskrift om sikkerhet ved arbeid i, og drift av, elektriske anlegg – FSE». Dette kurset fokuserer på arbeid i lav- og høyspenningsanlegg på land.
Dette er ett av e-læringskursene i «Forskrift om sikkerhet ved arbeid i, og drift av, elektriske anlegg – FSE». Dette kurset fokuserer på arbeid i lav- og høyspenningsanlegg offshore.
Dette er ett av e-læringskursene i «Forskrift om sikkerhet ved arbeid i og drift av elektriske anlegg – FSE». Dette kurset fokuserer på arbeid i lavspenningsanlegg på land.
Dette er ett av e-læringskursene i «Forskrift om sikkerhet ved arbeid i og drift av elektriske anlegg – FSE». Dette kurset fokuserer på arbeid i lavspenningsanlegg offshore.
Vi tilbyr FSE for instruert og førstehjelp samme dag . Har dere egne ønsker om kurs kan dette tilpasses. Bistår med flere elektronære kurs, om farlige stoffer, bedriftstillpasset egen og lederutvikling og tillpasset industrivernøvelse med praktisk gjennomgang.
Vi tilbyr FSE for instruert personell. Har dere egne ønsker om kurs kan dette tilpasses. Bistår med flere elektronære kurs, om farlige stoffer, bedriftstillpasset egen og lederutvikling og tillpasset industrivernøvelse med praktisk gjennomgang.
Vi tilbyr FSE kurs høyspent/lavspent kurs. Har dere egne ønsker om kurs kan dette tilpasses. Bistår med flere elektronære kurs, om farlige stoffer, bedriftstillpasset egen og lederutvikling og tillpasset industrivernøvelse med praktisk gjennomgang.
Vi tilbyr FSE kurs og førstehjelp samme dag. Har dere egne ønsker om kurs kan dette tilpasses. Bistår med flere elektronære kurs, om farlige stoffer, bedriftstillpasset egen og lederutvikling og tillpasset industrivernøvelse med praktisk gjennomgang.