Det blir stadig mer krav om sertifiseringer og spesialkompetanse ved bruk og behandling av industrimaskiner. Her finner du kurs i bruk stropper og anhuker. Ta kontakt med oss hvis du ikke finner akkurat det kurset du er på jakt etter.
Vi tilbyr krankurs på G4 traverskran og G11 anhuker som webinar. Opplæringen retter seg i første rekke mot fremtidige brukere av kran. Men alle som har befatning med lasthåndtering og kran ved risikoanalyse og arbeidsledelse kan også dra nytte av kurset.
Trenger du eller dine ansatte opplæring innen anhukning, stropping eller signalgiving? Vårt anhuker/stroppekurs dekker kravene til dokumentert opplæring for anhuking, stropping og signalgivning. Den praktiske delen tas fysisk hos en bedrift.
Vi tilbyr anhukerkurs som virtuelt klasserom. Målsettingen er å gi kursdeltakerne økt kunnskap om stropping, anhuking og signalgiving, samt bevisstgjøring av sikkerhetstiltak, for å unngå personskader og ulykker på arbeidsplassen.
We offer online slinger course in english. Purpose - To increase course participants’ knowledge of strapping, hooking and signaling, as well as awareness of safety measures, avoiding personal injury and workplace accidents.
Vi tilbyr G11 stropp og anhukerkurs som fjernundervisning. Fjernundervisning må ikke forveksles med Skype eller ulike webinarløsninger. Dette er en fullblods løsning med interaksjon mellom instruktør og kursdeltakere, strømmet i full HD-kvalitet fra et av våre studioer.