Mange er lite bevisste rundt sitt eget liv, og kan ha mye å tjene på et kurs i personlig utvikling. Hva er det du vil her i livet? Hvilke drømmer har du? Det trenger ikke å være så vanskelig å realisere dem. Ta et kurs i personlig utvikling innen livsveiledning, selvutvikling, personlig suksess. Følg linken for Kurs i coaching. Hvis du ikke finner kurset du leter etter, oppfordrer vi deg til å ta kontakt med oss, så finner vi det for deg.
Vi tilbyr kurs i produktivitet - Spar 2- 4 timer hver dag. Bli 40% mer produktiv hver eneste dag! Effektiv til hva? Det resultatene som teller eller burde være det vi teller. Vi er ofte opptatt med "noe", men er dette "noe" viktig å prioritere?
Ønsker du et annerledes innslag på et seminar eller arrangement. Latteryoga vil gi avspenning og bedre kommunikasjon. Ta kontakt for et tilbud til din bedrift! Latteryoga er herlig befriende, gir avslapning og økt arbeidsglede og harmoni.
Jeg tilbyr terapi på nett - rådgivning online uansett hvor du bor. Online- terapi eller e-terapi betyr er at jeg som fagperson samtaler med deg / dere over Internett, for å gi emosjonell støtte, råd eller en annen profesjonell service.
Vi tilbyr enesamtaler som privatundervisning. I ulike livsfaser opplever de fleste av oss utfordringer og krevende perioder. Det betyr nødvendigvis ikke at man er syk. Det å ha en trygg arena for samtale og noen å dele med, kan være noe du savner.
Slik håndterer du utfordrende personalsamtaler og møter kompliserte situasjoner på en tydelig og profesjonell måte. Hvordan håndterer du utfordringer rundt konflikt og samarbeidsproblemer, lav arbeidsmoral eller uakseptabel væremåte?
Bedre samspill gir økt lønnsomhet. Selvinnsikt, selvmestring og profesjonelle relasjoner gjennom bruk av Kjernekvadranten. Utforsk dine styrker og ressurser! Bli kjent med hva som karakteriserer deg og gi deg selv muligheten til å forstå hvordan du oppleves.
Mental trening er ikke bare for toppidrettsutøvere, det er en enorm verdi for deg som vil løfte deg selv og dine kunder til et nytt nivå, støtte de i ulike faser av livet og ikke minst en utrolig måte å skape merverdi på i din praksis som trener eller behandler.
Kurs sammen med andre? Lengter du etter meningsfulle samtaler og dypere relasjoner? Ta kurset på nett som gruppe. Lær sammen, ha det artig og dyrk frem det gode i hverandre. Ekstra gode priser om flere bestiller samtidig.
Når elever arbeider kreativt med fag, anvender de samtidig det de lærer i nye sammenhenger, basert på eget engasjement. Derfor henger kreativitet og dybdelæring godt sammen. Dette er et kurs, webinar eller foredrag for lærere i alle fag.