Traverskranfører G4 i Narvik

I denne kategorien finner du kurs for praktisk prøve for traverskran. Før du kan ta praktisk prøve må du delta på lovpålagt sikkerhetskurs. Vi gjør oppmerksom på at disse kursene ligger i egen kategori.
Her finner du sikkerhetskurs for traverskran.

G4 Traverskran

Vi tilbyr krankurs på G4 Traverskran. Opplæringen skal gi elevene god innsikt i prinsippene for traverskraners konstruksjon, virkemåte, vedlikehold og bruk, slik at uhell og ulykker i forbindelse med løfteoperasjoner unngås. Bestått kurs vil føre til førerbevis i klassene listet opp nedenfor.

Sted Neste kurs Varighet Pris
Narvik Narvik

Kombinert kurs - G4 Traverskran og G8 Lastebilkran

Vi tilbyr kombinert kurs for G4 Traverskran og G8 Lastebilkran. Da det er felles teori for både bro- travers (G4) og lastebilkran (G8), kjører vi kombinert kurs på disse.

Sted Neste kurs Varighet Pris
Narvik Narvik

G4 Bro- og traverskran

Vi tilbyr krankurs på G4 bro og traverskran. Praktisk bruk, bedriftsopplæring 32 timer, opplæring virksomhet 16 timer. Maskin og Kran Opplæring driver med sertifisert opplæring innen maskin og kran.

Sted Neste kurs Varighet Pris
Narvik Narvik

G4 Bro- og traverskran

Vi tilbyr kurs i G4 Bro- og traverskran. I dette kurset tar vi for oss bruk av forskjellige løfteredskaper, og bruk av traverskran. Kurset er delt inn i 4 deler (moduler).

Sted Neste kurs Varighet Pris
Narvik Narvik 21.09.2026 (+3) 5 dager21.09.2026 (+3) 8.240 kr

G4 Traverskran inkl. G11 anhuker og signalgiver - webinar

Vi tilbyr krankurs på G4 traverskran inkludert G11 anhuker og signalgiver som webinar. Vi ønsker å gi kursdeltaker en god teoretisk innføring i sikker bruk av traverskran samt god innsikt i prinsippene for kranens konstruksjon, virkemåte, vedlikehold og bruk.

Sted Neste kurs Varighet Pris
Nettkurs / nettstudie Nettkurs / nettstudie 4 dager 9.500 kr

G4 Traverskran uten G11 - webinar

Vi tilbyr krankurs på G4 traverskran uten G11 som webinar. Vi ønsker å gi kursdeltaker en god teoretisk innføring i sikker bruk av traverskran samt god innsikt i prinsippene for kranens konstruksjon, virkemåte, vedlikehold og bruk.

Sted Neste kurs Varighet Pris
Nettkurs / nettstudie Nettkurs / nettstudie 2 dager 6.200 kr

Traverskraner G4 - Bedriftsinternt

Kurs arrangeres for grupper på minimum 5-10 deltagere. KRS ble startet i 1987 og har siden den gang drevet med sakkyndig kontroll, sertifisertopplæring og reparasjoner av kraner. I 2015 ble det nye navnet KRS Fagerland AS stiftet.

Sted Neste kurs Varighet Pris
Hele landet Hele landet

Bro- og traverskrankurs G4 - fjernundervisning

Vi tilbyr krankurs på G4 bro- og traverskran . Vår fjernundervisning må ikke forveksles med Skype eller ulike webinarløsninger. Dette er en fullblods løsning med interaksjon mellom instruktør og kursdeltakere, strømmet i full HD-kvalitet fra et av våre studioer.

Sted Neste kurs Varighet Pris
Nettkurs / nettstudie Nettkurs / nettstudie 2 dager 11.000 kr

Bro- og traverskrankurs G4 - fjernundervisning (engelsk)

Vi tilbyr krankurs på G4 bro- og traverskran . Vår fjernundervisning må ikke forveksles med Skype eller ulike webinarløsninger. Dette er en fullblods løsning med interaksjon mellom instruktør og kursdeltakere, strømmet i full HD-kvalitet fra et av våre studioer.

Sted Neste kurs Varighet Pris
Nettkurs / nettstudie Nettkurs / nettstudie 2 dager 11.000 kr

G4 Bro- og traverskran - bedriftsinternt

Vi tilbyr krankurs på G4 bro- og traverskran for bedrifter. Hensikten med opplæringen er å gi kranførere teoretisk grunnopplæring i sikker bruk av traverskraner, slik at uhell og ulykker i forbindelse med løfteoperasjoner unngås.

Sted Neste kurs Varighet Pris
Hele landet Hele landet 2 dager Avtales kr

G4 Traverskran - bedriftsinternt

Vi tilbyr krankurs på G4 Traverskran for bedrifter.

Sted Neste kurs Varighet Pris
Hele landet Hele landet Avtales kr

G4 Traverskrankurs – Sertifisert opplæring

G4 Traverskrankurs gir deg den teoretiske kompetansen som kreves for sikker bruk av traverskran og er en viktig del av opplæringen for å oppnå kompetansebevis som G4-kranfører.

Sted Neste kurs Varighet Pris
Nettkurs / nettstudie Nettkurs / nettstudie 26.08.2026 (+7) 2 dager26.08.2026 (+7) 4890 kr
Nettkurs / nettstudie 09.09.2026 2 dager 09.09.2026 4890 kr
Nettkurs / nettstudie 16.09.2026 2 dager 16.09.2026 4890 kr
Nettkurs / nettstudie 07.10.2026 2 dager 07.10.2026 4890 kr
Nettkurs / nettstudie 21.10.2026 2 dager 21.10.2026 4890 kr
Nettkurs / nettstudie 11.11.2026 2 dager 11.11.2026 4890 kr
Nettkurs / nettstudie 02.12.2026 2 dager 02.12.2026 4890 kr
Nettkurs / nettstudie 09.12.2026 2 dager 09.12.2026 4890 kr

 |  1 2 3 4   |  Neste side >>