Her finner du teorikurs for teoriprøven moped klasse M. Førerprøven består av bade en teoretisk og praktisk del. Før du kan gå til den praktisk prøven må det avlegges teorieksamen. Teorikurs er ikke obligatorisk men en klar fordel, strykprosenten er høy blant de som ikke har tatt dette kurset. Ta kontakt med oss hvis du ikke finner noe i ditt nærområde.
Vi tilbyr mopedkurs m/teori - klasse AM146. Vi innleder kurset med 3 timer teori. Denne kvelden får elevene beskjed om hvilke dager de er satt opp på kjøring. Bare ring hvis du lurer på noe. Vi gir individuell opplæring etter moderne undervisnings-prinsipper til alle våre elever.
Vi tilbyr opplæring i førerkort for moped. Alle som har lyst på mopedlappen er hjertelig velkommen til oss ”mopedskolen” for sikker og trygg opplæring. For å få førerkort på moped må du også ha gjennomført trafikalt grunnkurs. Sikkerhet er viktig for oss med kombinasjon av teori og praksis.
Vi tilbyr førerkort for moped klasse AM 146 med instruktør Arild Marvin Sumstad.
Vi tilbyr kjøreopplæring til førerkort på moped. Opplæring foregår på lettkjørte scootere med automatgir. Kursene tilpasses hver enkelt elevs kunnskaper / erfaring. Vi begynner på lukket område for å bli kjent med mopeden, før vi beveger oss ut i trafikken.
Kåre Ekrene Trafikkskole tilbyr teorikurs for moped.
Jeg, Oddleif Bakken startet Bob Trafikkskole i 1992.Navnet BOB Trafikkskole er til minne om min bror Bjørn Ole Bakken som tragisk døde sammen med sin kjæreste i en trafikkulykke ved Mosseporten den 16.juni 1986. Bare 19 år gammel. Hans initaler danner således navnet på trafikkskolen.
Vi tilbyr opplæring til førerkort på moped - klasse AM146. Opplæringa i klasse M146 har 4 trinn. Det er viktig å ha nådd målet for et trinn for å ha godt utbytte av opplæringa på det neste.
Vi tilbyr teorikurs og praktisk kjøring for moped (NB! kun for 2 hjulsmoped) i perioden mars til oktober. I perioden oktober - mars kan elevene sette seg opp på venteliste for mopedteorikurset.