Kurset for de som ønsker en ekstra utfordring innenfor dans (13 år+).
Ta kontakt for mer informasjon
Kurset for de som ønsker en ekstra utfordring innenfor dans (10-12 år)
Dette kurset er for gutta som ønsker en ekstra utfordring innenfor dans og show. Foreløpig er det ikke mulig å melde seg på audition. Vi plukker ut elever som allerede går på Showskolen.
Bachata er den romantiske og lekre dansen fra Den Dominikanske Republikk som har tatt verden med storm. Nå kan du lære Bachata på 4 uker i Tromsø.
Det undervises enkle koreografier i ulike dansestiler som alle kan henge med på og vi supplerer med litt styrke trening med egen kroppsvekt for å gjøre treningsøkten komplett. Ta frem treningstøyet og bli med på en morsom klasse for de danseglade!!!
Vi tilbyr ART dansekompani for barn og ungdom. Kompaniene startet 2004 og har utviklet seg til flere kompanier etter behov. Dette er opprinnelig et tilbud til danse / sang glade barna som ønsket noe mer enn den ukentlige treningen.