Her finner du kurs innen markedsføring og salg. Alle bedrifter er avhengige av å kommunisere best mulig med sine kunder. Gjennom salgskurs, kurs i forhandlingsteknikk, presentasjonsteknikk, mediekontakt og PR kan du skaffe deg kompetansen du trenger for å nå ut til dine kunder på en effektiv måte. Du finner også kurs innen relasjonsbygging, CRM og kundebehandlingssystemer som hjelper deg å bygge og bevare gode kundeforhold. Hvis du ikke finner kurset du leter etter, oppfordrer vi deg til å ta kontakt med oss, så finner vi det for deg.
KI kommer til å påvirke alle organisasjoner og yrker. Kunnskap om hva KI er, og ikke minst hvordan KI kan brukes er startpunktet for enhver organisasjon. I dette kurset lærer du begge deler - du får en innføring i KI og eksempler på praktisk bruk i hverdagen.
Vi tilbyr nettkurs om bokføringslovens krav til dokumentasjon av kjøp og salg. Dette er et grunnleggende kurs som gir deg kunnskap om krav til innhold i et salgsdokument, når skal og kan salgsdokumentet utstedes, samt hvem som kan gjøre dette.
Vi tilbyr nettkurs om salg på nett. Driver selskapet med salg over nett? Dette kurset gir deg kunnskap om hvordan salget skal dokumenteres og om det skal registreres i kundespesifikasjonen.
Vi tilbyr kurs i Leading in Complexity - Bedriftsinternt. Hvordan leder man i en verden preget av kompleksitet, kontinuerlig endring og økt sammenkobling? Vi trenger organisasjoner med høyt engasjement, reell ansvarliggjøring og evne til selvorganisering.
Vi tilbyr kurs i Masterclass: Produktstrategi - Bedriftsinternt. I dagens raske og konkurransepregede marked møter produktledere press om å levere resultater samtidig som de navigerer i skiftende kundebehov, interessentenes krav og virksomhetens prioriteringer.
Vi tilbyr kurs i Product Management - Bedriftsinternt. Dette omfattende kurset er laget for å utstyre både aspirerende og erfarne produktledere med de nødvendige ferdighetene og innsiktene som kreves for å lykkes i å lede produktutvikling og innovasjon i et dynamisk marked.
Vi tilbyr kurs i Product Owner - Bedriftsinternt. Er du produkteier og ønsker å styrke kompetansen din – og samtidig sikre at dere utvikler de riktige produktene for å løse de riktige forretningsproblemene? Da er vårt ICAgile-sertifiserte kurs Product Ownership (ICP-APO) noe for deg!
Stylistkollektivet – et faglig og menneskelig fellesskap for stylister.Stylistkollektivet er et inspirerende, uforpliktende og varmt fellesskap for deg som jobber med boligstyling, interiørdesign – eller som kjenner at dette er veien du ønsker å gå.
Velkommen til markedsføringskurs med Anne Gaathaug! Anne Gaathaug har bred erfaring fra forlagsbransjen hvor hun har hatt sentrale jobber både på salg– og markedssiden og som forlegger.
Vi tilbyr nettbasert kurs om markedsføring i sosiale medier: mindset og best practice. Ser du etter et kurs i markedsføring på sosiale medier? I dette kurset om sosiale medier tar Kristian Thomassen (Falk Media) deg med dypt til verks og ser på hva sosiale medier egentlig er.
En rørlegger i Oslo kan hjelpe deg med å løse ethvert rørrelatert problem du måtte ha. De kan installere, reparere og vedlikeholde rørsystemer for vann, avløp og gass, og kan også hjelpe deg med å finne riktig utstyr og materialer for ditt hjem eller bedrift. Rørleggerne i Oslo er kjent for å være p
Hvordan kan en vanlig norsk bedrift 5 doble salgseffektiviteten på under 3 måneder? Hvis dere er en bedrift som er avhengig av å møte kunden ansikt til ansikt for å gjennomføre en salgsprosess er dette mulig. Utfordringen er å overvinne en psykologisk barriere av teknologisk og vanemessig art.