Smilefjesordningen skal informere forbrukerne om de hygieniske forholdene ved et serveringssted. Smilefjessymbolene som deles ut har tre varianter: smilefjes, strekmunn og sur munn. Mer enn 8000 restauranter og kafeer omfattes av ordningen.
Vi tilbyr hygienekurs som nettkurs på Teams. Hygienekurset gir deltakerne kunnskap om risiko og spredning og konsekvenser ved utrygg mat. Kurset skal bidra til en positiv holdning til mattrygghet.
Vi tilbyr INSTA 800 sertifiseringskurs - nivå 1 og 2. Med Kunnskapsnivå 1 og 2 får du en solid innføring i standardens kjerneelementer og Per Arne Løvstad signaturhvordan du kan bruke den i praksis. Forbedre ferdighetene, øk kompetansen og bli bedre på å møte kravene i renholdsbransjen.
Vi tilbyr INSTA 800 sertifiseringskurs - nivå 3 og 4. Ønsker du å bli INSTA 800 sertifisert kan du gå ett av våre kurs på kompetansenivå 3 og 4. Etter gjennomført kurs og bestått eksamen hos Ren-Consult kan du søke SINTEF Certification om personsertifisering på kunnskapsnivå 3 og 4.
Næringsmiddelhygiene er avgjørende når du skal vurdere et kjøkken. Med eSmileys nettkurs blir du oppdatert på alt fra lovgivning til beste praksis. Du kan ta kursene våre på din egen datamaskin, og du bestemmer selv når og hvor.
Nettbasert kurs i HMS for renholdsoperatører. Dette kurset gir dokumentert opplæring i samsvar med Arbeidstilsynets krav. Arbeidstilsynet krever at arbeidsgivere sørger for at alle ansatte får opplæring og informasjon om sikker håndtering av rengjøringskjemikalier.
Profesjonell opplæring i smittevern og smittevask med sertifisering Kursbeskrivelse Dette nettkurset gir praktisk og faglig opplæring i smittevern og smittevask i tråd med gjeldende anbefalinger og god praksis. Kurset kombinerer teori, videoforklaringer, demonstrasjoner og praktiske metoder som
Vi tilbyr nettkurs om hygiene, kvalitet, kjemihåndtering og næringsmiddelrenhold. Dette kurset gir en innføring i hygiene og kvalitet, renholdsteknikk og HMS knyttet til kjemi, for bedrifter som produserer næringsmidler.
Vi tilbyr nettkurs om hygiene, kvalitet, kjemihåndtering og næringsmiddelrenhold på engelsk. Dette kurset gir en innføring i hygiene og kvalitet, renholdsteknikk og HMS knyttet til kjemi, for bedrifter som produserer næringsmidler.
Vi tilbyr nettkurs om hygiene, kvalitet, kjemihåndtering og næringsmiddelrenhold på polsk. Dette kurset gir en innføring i hygiene og kvalitet, renholdsteknikk og HMS knyttet til kjemi, for bedrifter som produserer næringsmidler.
Ta teorikurs (vg3) til fagbrev Renholdsoperatør. K2 tilbyr eksamensforberedende kurs (privatist). Passer for deg som har erfaring innen renholdsfaget.