PRINCE2® Agile Foundation versjon 2



Kursarrangør: Bouvet
Sted: Sopra Steria, Fjordpiren
          Rogaland, Stavanger
Kursadresse: Laberget 22, 4020 Stavanger (kart)
Type:Åpent kurs / gruppeundervisning
Studie / yrkesutdanning
Undervisningstid: kl 09:00 - 16:00
Varighet: 3 dager
Pris: 17.500

Vi tilbyr kurs om PRINCE2® Agile Foundation versjon 2. PRINCE2® Agile er en tilleggsmodul til PRINCE2® som hjelper deg å kombinere styrkene til tradisjonell prosjektstyring og smidig metodikk.

Innhold:
PRINCE2 Agile Foundation er et introduksjonskurs som kombinerer den strukturerte tilnærmingen fra PRINCE2 med fleksibiliteten og smidigheten fra Agile-metodikk. Kurset gir deltakerne en solid forståelse av hvordan man kan levere prosjekter effektivt i dynamiske og komplekse omgivelser.

Kursinstruktør:
• Vi stiller med erfarne norsktalende instruktører

Målgruppe for kurset:
Alle som ønsker kurs om PRINCE2® Agile Foundation versjon 2

Språk:
• Kursmateriell og eksamen er på engelsk

Kursmateriell:
Kursavgiften inkluderer kursdokumentasjon, sertifiseringstest og lunsj

Eksamen / sertifisering:
Eksamen varer i 60 minutter og gjennomføres etter at kurset er fullført. Sertifiseringen gjøres via en online-basert tjeneste via PeopleCert. Man velger selv tidspunkt for sertifiseringen. Det bør beregnes ca 6 timer til selvstudium i løpet av kursets varighet. Sertifiseringen er en forutsetning for PRINCE2 Agile Practitioner versjon 2.