Det indre skiftet: Fra tap og død til vekst og liv - foredrag



Kursarrangør: Mentora
Sted: Nettkurs / Nettstudie
Hele landet
Type:Foredrag
Nettkurs og nettstudie
Undervisningstid: Ta kontakt for avtale
Pris: Avtales

Dette foredraget tar deg med på en reise gjennom personlig vekst i møte med tap og motgang. Linda Nordskog viser hvordan selv de mest utfordrende periodene i livet kan bli en kilde til utvikling og fornyelse.

Varighet og format:
Våre foredrag, som varer mellom 1 til 2 timer, er tilgjengelige både som live-arrangementer og digitale webinarer. Noen av foredragene er også tilgjengelige som opptak for senere visning, spesielt de som er knyttet til våre online kurs og ressurser.

Målgruppe:
Foredragene er skreddersydd for ulike grupper, inkludert privatpersoner som er interessert i personlig utvikling, parforhold, helseoptimering og selvrealisering.

Bedrifter som ønsker å styrke bedriftskulturen, forbedre lederutvikling, og håndtere stress på arbeidsplassen; terapeuter og coacher som vil utvide sin kompetanse; samt par som ønsker å forbedre sine relasjoner og kommunikasjon.

Jeg er den jeg er, og du er den du er
Om hva vi egentlig er og hva som er det sterkeste i oss…

TAP, DØD, KRISER, TRAUMER, SJOKK & ELENDIGHET
Hva skal vi gjøre med slikt? Det kommer til å skje, akseptere og godta, reise seg, lære, erfare og bli sterkere og mer den ekte vi er.

Det indre skiftet kan skje når livet smeller til deg. Noen av oss må få alvorlig store smeller, for å forstå at vi er her for å for eksempel lære videre, hjelpe, inspirere eller utføre livsoppgavene våre.

Det ser ut til at det moderne samfunn er et veldig manipulert, skadet og sykt, og det blir verre av vurderingen som er kritisk og begrensende, samt av at det drives etter en illusjon av at alt er statisk og kontrollerbart - når det hele er vibrasjoner i bevegelse i en hel naturlig prosess av intelligente sykluser.

Systemene prøver (manipulerer) å hjelpe folk på en statisk måte der vi screener, analyserer og tolker menneskeliv. Nytteløst og det bryter ned.
Dette hjelper ikke....

Hva er det som hjelper? Det skal du få vite, og når du hører det så vet du at det er sant.

IT IS EASY IF YOU REALLY WANT.

Uttalelse fra fornøyd kursdeltaker:
Jeg har hatt æren av å bli kjent med Linda. Og har bare fint å si om henne. Hun er en meget dyktig dame, som vet hva hun driver med. Hun trykket på en knapp hos meg som fikk meg påskrudd. Er henne evig takknemlig. jeg hadde nok aldri funnet ut av meg selv om det ikke var for henne
-Mvh Sven Erik Gjersing 52 år , selger og foredragsholder.