Gerotti hund og atferd

Jeg utdannet meg i 2014 til hundeinstruktør og fant interessen for læringspsykologi. Valgte derfor å utdanne meg som atferdsanalytiker med en bachelor i læringspsykologi gjennom OsloMet - storbyuniversitetet. Jeg ønsker å hjelpe nye eiere med et godt grunnlag for videre trening, komme med nye inputt og vinklinger hos hundeeiere og å hjelpe de som ønsker å løse problemer eller ordne opp i uønsket atferd. Jeg vektlegger gode grunnpilarer i trening som eier kan bruke videre. Mitt mål er stabile hunder som har evnen til å tilpasse seg i nye miljøer og håndtere de fleste situasjoner som kan oppstå. Forholdet mellom hund og eier er unikt for alle. Jeg ønsker å hjelpe deg som hundeeier til å utvikle den optimale relasjonen, og å fremme ønsket atferd hos din hund. Mitt mål er å tilby gode og positive verktøy til hundeeiere slik at det for deg som hundeeier gir et forsprang på videre aktiviteter med din hund.

Ta kontakt for en hyggelig hundeprat!


<< Forrige side  |  1 2 3 4   |  Neste side >>

Nosework temakurs:Emballasje - helg

På dette kurset kommer vi til å fokusere på emballasjesøket i Nosework. For mange er emballasjesøk en utfordring, hundene syns kanskje emballasjen er kjedelig, river emballasjen i stykker eller mister fokus underveis.

Sted Dato Varighet Pris
Lørenskog Lørenskog 1 helg 2.400 kr  

Nosework trinn 3

Dette kurset bygger videre på trinn 2. Som med alle andre nosework kursene hos oss legger vi vekt på å bygge hundens glede i søksarbeid.

Sted Dato Varighet Pris
Skedsmo / Lillestrøm Skedsmo / Lillestrøm 5 kvelder 2.400 kr  

Nosework Viderekommen

Jeg tilbyr kurs i nosework for Viderekommen. Nosework er en sport som passer for alle slags hunder, og vi tilrettelegger for at alle skal oppnå mestring i løpet av kurset!

Sted Dato Varighet Pris
Hurdal Hurdal 2 ganger 2.400 kr  
Lørenskog Lørenskog 6 ganger 2.400 kr  
Nittedal Nittedal 6 ganger 2.400 kr  

Privattimer og adferdkonsultasjon

Jeg tilbyr privatundervisning til deg og hunden din. Forholdet mellom hund og eier er unikt for alle. Jeg ønsker å hjelpe deg som hundeeier til å utvikle den optimale relasjonen, og å fremme ønsket atferd hos din hund.

Sted Dato Varighet Pris
Nittedal Nittedal 1 time 1200 kr  

Rallylydighet trinn 1

Rallylydighet trinn 1. Rallylydighet er en morsom hundesport der hund og fører går en bane som er merket med skilt. Ved hvert skilt skal ekvipasjen utføre en bestemt øvelse, som er merket på skiltet.

Sted Dato Varighet Pris
Skedsmo / Lillestrøm Skedsmo / Lillestrøm 1 helg 2.400 kr  

Rallylydighet trinn 2

Vii koser oss med rally-skilt fra klasse 1 og 2, setter sammen til kombinasjoner, og kanskje går vi en full rally-bane i løpet av helgen? Det vil også være rom for at deltakerne jobber med det de trenger innspill og tips til.

Sted Dato Varighet Pris
Skedsmo / Lillestrøm Skedsmo / Lillestrøm 1 helg 2.400 kr  

Spesialsøk med hund – trinn 1

Jeg tilbyr kurs i Spesialsøk – trinn 1. Spesialsøk – en utrolig morsom sport og treningsform som passer mange hunder og eiere med motivasjon for å trene! Som med andre søkssporter vil spesialsøk aktivisere hunden din gjennom å bruke sin naturlige lyst til å snuse, samt bygge et godt samarbeid.

Sted Dato Varighet Pris
Lørenskog Lørenskog 6 kvelder 2.400 kr  

Spesialsøk, markeringskurs

Seks kurskvelder for å introdusere sporten Spesialsøk, inspirert fra SBK Specialsök. Vi trener på rød KONG som søksemne og treningen starter med markeringstrening i hovedfokus.

Sted Dato Varighet Pris
Lørenskog Lørenskog 6 kvelder 2.400 kr  
<< Forrige side  |  1 2 3 4   |  Neste side >>