Vi tilbyr kurs i arbeidsvarsling 1 på forespørsel. Arbeidsvarsling 1-kurset er en opplæring som gir deltakerne nødvendig kunnskap og kompetanse for å kunne planlegge og utføre sikker arbeidsvarsling i vei- og anleggsprosjekter.
Vi tilbyr webinar i arbeidsvarsling 1. Arbeidsvarsling 1-kurset er en opplæring som gir deltakerne nødvendig kunnskap og kompetanse for å kunne planlegge og utføre sikker arbeidsvarsling i vei- og anleggsprosjekter.
Vi tilbyr kurs i arbeidsvarsling 2 på forespørsel. Dette kurset er pålagt ved lov for de som planlegger og har ansvar for arbeidet, og som er ansvarlige for å sende inn søknader til kommunen/Statens vegvesen.
Dette kurset er pålagt ved lov for de som planlegger og har ansvar for arbeidet, og som er ansvarlige for å sende inn søknader til kommunen/Statens vegvesen. Ansatte som skal være ansvarlige for arbeidsvarsling må ha dokumentert kurs i Arbeidsvarsling 2.
Vi tilbyr arbeidsvarsling kurs 1 for bedrifter. Formålet med opplæringen er å gi deltakerne grunnleggende kunnskap og forståelse for egen og andres sikkerhet ved arbeid på eller ved vei, og de hensyn som skal tas.
Vi tilbyr arbeidsvarsling kurs 1 som nettkurs. Formålet med opplæringen er å gi deltakerne grunnleggende kunnskap og forståelse for egen og andres sikkerhet ved arbeid på eller ved vei, og de hensyn som skal tas.
Vi tilbyr arbeidsvarsling kurs 2 for bedrifter. Kurset tilfredsstiller krav til opplæring etter håndbok N301 «Arbeid på eller ved veg». Tar du kurset gjennom Norsk Fagutdanning følger vi deg opp i god tid før ditt sertifikat går ut.
Vi tilbyr arbeidsvarsling kurs 2 som nettkurs. Kurset tilfredsstiller krav til opplæring etter håndbok N301 «Arbeid på eller ved veg». Tar du kurset gjennom Norsk Fagutdanning følger vi deg opp i god tid før ditt sertifikat går ut.
Vi tilbyr arbeidsvarsling kurs 3 for bedrifter. Formålet med opplæringen er å gi deltagerne grunnleggende kjennskap til de krav skiltmyndighetene setter til de som skal utføre manuell trafikkdirigering på risk- og fylkesveier.
Vi tilbyr arbeidsvarsling kurs 1 som virtuelt klasserom. Med arbeid på vei menes her alt arbeid som medfører opphold på vei, inklusive inspeksjon, kontroll, befaring m.v. Den som har bestått prøve for kurs 1 kan ha stedlig ansvar for å føre tilsyn med varsling og sikring på enkle arbeidssteder.
Vi tilbyr arbeidsvarsling kurs 2 som virtuelt klasserom. Har du ansvar for personer og ansatte som utfører arbeid ved riks- og fylkesveier? Arbeidsvarsling 2 er et kurs for deg som er ansvarshavende, eller stedansvarlig på større anlegg der skiltmyndighetene krever kurs 2.
Vi tilbyr kurs i arbeidsvarsling 1 - Microsoft Teams. Formålet med opplæringen er å gi deltakerne grunnleggende kunnskap og forståelse for egen og andres sikkerhet ved arbeid på eller ved veg, og de hensyn som skal tas.
Vi tilbyr kurs i arbeidsvarsling 2 - TEAMS. Formålet med opplæringen er å gi deltakerne den teoretiske plattformen som anses nødvendig for å kunne fylle sin rolle som ansvarshavende på en betryggende måte.
Vi tilbyr kurs i arbeidsvarsling 1 via teams. Skal du arbeide som trafikkdirrigent på riks og fylkesvei, må du ha gjennomført dokumentert opplæring i arbeidsvarsling kurs 1.
Vi tilbyr kurs i arbeidsvarsling 1 og 2 via teams. Skal du arbeide som trafikkdirrigent på riks og fylkesvei, må du ha gjennomført dokumentert opplæring i arbeidsvarsling kurs. Kurs 2 er ment for ansvarshavende som påtar seg rollen som stedsansvarlig på det angitte arbeidsområdet.
Vi tilbyr kurs i arbeidsvarsling 2 via teams. Dette kurset er ment for ansvarshavende som påtar seg rollen som stedsansvarlig på det angitte arbeidsområdet.
Vi tilbyr kurs i arbeidsvarsling 3 via teams. Opplæringen gir kursdeltakerne grunnleggende kjennskap til kravene som settes av skiltmyndigheten for utførelse av trafikkdirigering.
Vi tilbyr både Arbeidsvarslingskurs 1 og Arbeidsvarslingskurs 2, hvorav det første kurset er for de som skal utføre veiarbeid jevnlig og som har ansvar for området der arbeidet finner sted. Dette kurset er nødvendig for arbeider der man krever godkjent arbeidsvarslingsplan. Mens arbeidsvarslingskurs
Arbeidsvarslingskurs 3 manuell trafikkdirigering Målet med opplæringen er å gi deltakerne grunnleggende kjennskap til de krav som skiltmyndigheten setter til de sin skal utføre manuell trafikkdirigering på riks- og fylkesveger
Vi tilbyr arbeidsvarsling kurs 1 - Teams. Kurs 1 vil gi deg kunnskap de relevante bestemmelsene i Håndbok N301 når skal utfører arbeidsoppgaver på og ved veg som krever godkjent arbeidsvarslingsplan.
Vi tilbyr kurs i Arbeidsvarsling 1, for alle som jevnlig jobber på veg for bedrifter. Formålet med opplæringen er å gi deltakerne grunnleggende kunnskap og forståelse for egen og andres sikkerhet ved arbeid på eller ved veg, og de hensyn som skal tas.