Her finner du kurs innen markedsføring og salg. Alle bedrifter er avhengige av å kommunisere best mulig med sine kunder. Gjennom salgskurs, kurs i forhandlingsteknikk, presentasjonsteknikk, mediekontakt og PR kan du skaffe deg kompetansen du trenger for å nå ut til dine kunder på en effektiv måte. Du finner også kurs innen relasjonsbygging, CRM og kundebehandlingssystemer som hjelper deg å bygge og bevare gode kundeforhold. Hvis du ikke finner kurset du leter etter, oppfordrer vi deg til å ta kontakt med oss, så finner vi det for deg.
Vi tilbyr kurs om ABC i salg for bedrifter. Målet for kurset er å gi deltakerne grunnleggende salgsforståelse slik at de kan fungere godt i sin rolle som selger / markedsfører. Selger skal etter kurset ha god forståelse for salgs- og kjøpsprosessen og de verktøy og muligheter de har for å vinne.
Vi tilbyr bedriftsinternt kurs i be your own business - om gründerskap, pitching og nettverksbygging. Som mangeårig gründer og en av ildsjelene i Gründerarena Jæren, har Synneva stor kunnskap om hva som skal til for å lykkes som gründer.
Vi tilbyr kurs i forhandlingsteknikk for bedrifter. Evnen til å skape gode løsninger som alle parter er fornøyde med, blir viktigere og viktigere. Daglig møter vi konflikter og situasjoner der partene står langt fra hverandre. Motstridende interesser er til stede i hverdagen vår på mange plan.
Vi tilbyr kurs i hvordan gi god service for bedrifter. Ved hjelp av enkle verktøy vil du lære både og håndtere deg selv og kunden i vanskelige situasjoner. Du vil lære å bringe ro til samtalen og sikre at kunden er fornøyd.
Vi tilbyr kurs i hvordan vinne kampen om oppdragene for bedrifter. Dette er et kompetansegivende kurs om rådgivende salg, salg av løsninger og konkurransetenking. Dette kurset vil hjelpe deg til å vinne de oppdragene du ønsker.
Vi tilbyr kurs i kundebehandling i særklasse for bedrifter. Kurset har som mål å bevisstgjøre medarbeiderne deres holdninger og signaler i kommunikasjonen med kunden, og lærer deg knepene for å få fornøyde og imponerte kunder.
Vi tilbyr kurs i nettverksbygging og merkevaren «deg» for bedrifter. «Nettverk er alt. Spesielt med min bakgrunn, har jeg all grunn til å si det!»! sa motstandsmannen Gunnar Sønsteby. I hans tilfelle betød nettverk forskjellen på liv og død.
Vi tilbyr kurs i presentasjonsteknikk 1:1 med personlig hjelp til taler, foredrag og presentasjoner for bedrifter. Står du foran en viktig presentasjon, et avgjørende innsalg eller et møte der alt hviler på dine skuldre?
Vi tilbyr kurs i presentasjonsteknikk - kunsten å formidle for bedrifter. Hva er oppskriften på en god og engasjerende presentasjon? Hvordan gjør du budskapet ditt spisset og relevant? Hvordan får du mottakerne til å huske og lære? Og hvordan takler du nervøsiteten?
Vi tilbyr kurs i retorikk, kunsten å overbevise for bedrifter. Retorikk betyr talekunst: det er læren om veltalenhet eller læren om argumentasjon. Retorikkens essens er å overbevise: Å få motparten til å endre mening ved hjelp av bevis.
Vi tilbyr kurs i sosiale medier for bedrifter - identitet, kommunikasjon og nettverksbygging. Utnytter du det enorme potensiale vi har i sosiale medier maksimalt? Hvor strukturert bruker du LinkedIn og Facebook?
Vi tilbyr kurs i storytelling for bedrifter. Siden tidenes morgen har vi skapt felles forståelse og mening gjennom å fortelle historier. Kultur, kunnskap, erfaringer og verdier har gått i arv gjennom historiene våre. Dessverre brukes historiefortelling overraskende lite i dag.
Vi tilbyr kurs i verdibasert salg for bedrifter. Målsettingen for kurset er å gi deltakerne en grunnleggende forståelse for salg som en kommunikasjonsform med formål å gi kunden verdi på egne betingelser.
Vi tilbyr kurs om Certified Digital Marketing Professional inkludert sertifisering på engelsk. Kurset består av 10 moduler som gir en grundig dekning av alle sentrale disipliner som kreves for beste praksis innen digital markedsføring.
We provide course about Digital Transformation Officer. The course enables participants to learn how to successfully integrate computer-based technologies into organizations’ processes: thus, transforming how those organizations operate and provide products and services.
We provide virtual course about Digital Transformation Officer. The course enables participants to learn how to successfully integrate computer-based technologies into organizations’ processes: thus, transforming how those organizations operate and provide products and services.
Vi tilbyr kurs om Excel for selgere som e-læringskurs. Excel for selgere er et skreddersydd nettkurs som gir deg de nødvendige verktøyene og teknikkene for å bruke Microsoft Excel effektivt i salgsarbeid.
We provide course about influence, selling & presentation skills. Kurset er lagt opp til en 3 dagers workshop men kan skreddersys og deles ned i 1-dags workshoper. This workshop has been in creation mode over the previous 10 years and is based on several amazing books.
We provide virtual course about influence, selling & presentation skills. Kurset er lagt opp til en 3 dagers workshop men kan skreddersys og deles ned i 1-dags workshoper. This workshop has been in creation mode over the previous 10 years and is based on several amazing books.
Vi tilbyr kurs om PowerPoint med presentasjonsteknikk. På dette kurset lærer vi deg en metode for planlegging av presentasjonen, presentasjonsteknikk, samt hvordan du teknisk gjennomfører disse prinsippene på lysbildene dine i PowerPoint.
Vi tilbyr kurs om presserelatert PR og mediedekning. Med dette kurset øker sjansen for å “komme på” i media. Fortjent og redaksjonell oppmerksomhet er verdifullt for bedriften eller organisasjonen din. Medieomtale styrker både omdømme, merkevare og troverdighet.
Vi tilbyr virtuelt kurs om presserelatert PR og mediedekning. Med dette kurset øker sjansen for å “komme på” i media. Fortjent og redaksjonell oppmerksomhet er verdifullt for bedriften eller organisasjonen din. Medieomtale styrker både omdømme, merkevare og troverdighet.
Vi tilbyr kurs om salgsledelse for bedrifter. Operativ salgsledelse er spennende, krevende og særdeles menneskeintensivt. Som operativ salgs-leder har du en nøkkelrolle i skjæringspunktet mellom kunder, bedriften og selgerne.
Vi tilbyr kurs om slik bygger du robuste relasjoner. Du vil lære om hvordan relasjoner påvirker gode prestasjoner, arbeidsglede, samhandling og samspill i grupper. Vi dekker også sentrale temaer innen relasjoner og ledelse, samspillsferdigheter, samt strategier for å videreutvikle våre relasjoner.
Vi tilbyr kurs om sosiale medier og innholdsmarkedsføring. Lær hvordan du skal engasjere leserne på Facebook, Instagram, Linkedin, YouTube og Snapchat. Du kan sjelden være like god overalt hele tiden. Hvem er kundene dine og hvor møter du dem.
Vi tilbyr kurs om sosiale medier og innholdsmarkedsføring som virtuell undervisning. Lær hvordan du skal engasjere leserne på Facebook, Instagram, Linkedin, YouTube og Snapchat. Du kan sjelden være like god overalt hele tiden. Hvem er kundene dine og hvor møter du dem.
Vi tilbyr fagbrev i salgsfaget - teori til fagprøven. Har du erfaring fra salg, markedsføring og kundebehandling? Med et fagbrev i salgsfaget kan du dokumentere denne verdifulle kompetansen, og få et håndfast bevis på det du kan. Teori til fagbrev er første steg på veien.
Vi tilbyr fagbrev i salgsfaget - teori til fagprøven som nettbasert undervisning. Har du erfaring fra salg, markedsføring og kundebehandling? Kanskje har du jobbet i organisasjoner der kundens behov har vært i sentrum.
Vi tilbyr fagbrev i salgsfaget - teori til fagprøven som virtuelt klasserom. Har du erfaring fra salg, markedsføring og kundebehandling? Med et fagbrev i salgsfaget kan du dokumentere denne verdifulle kompetansen, og få et håndfast bevis på det du kan. Teori til fagbrev er første steg på veien.
Vi tilbyr kurs om yrkesrettet salg som virtuelt klasserom. Kurset i salg gir en innføring i emner som er essensielle for alle som jobber med dette. Kurset kan være et godt utgangspunkt dersom du ønsker å jobbe med salg, men mangler praksis eller teoretisk bakgrunn.
Vi tilbyr onlinekurs om avviksbehandling og rotårsaksanalyse. Kurset vil ha fokus på effektiv organisering rundt avviksbehandlingsprosessen og nyttige metoder for rotårsaksanalyser. Alle organisasjoner opplever avvik og uønskede hendelser.
Vi tilbyr kurs om presentasjonsteknikk. Hvordan glede seg til å snakke foran en forsamling? Hvordan bli en trygg og dyktig kommunikator? Det begynner med deg selv. Bli deg selv bevisst. Få personlig erfaring og faglig kunnskap.
Vi tilbyr kurs om forhandlingsteknikk. Forhandlinger er verktøyet man bruker for å oppnå det man ønsker fra de personer / bedrifter som er i stand til å oppfylle ønsket. En viktig del av forhandlinger er drøftelser og forberedelser som finner sted før det inngås en avtale.
Vi tilbyr kurs om hvordan håndtere nervøsitet. Dette er et innføringskurs i presentasjonsteknikk. Du vil få hjelp og trening i å håndtere usikkerhet og spenninger, samtidig som du vil lære grunnleggende teknikker for å holde en god presentasjon.
Vi tilbyr individuell coaching i presentasjonsteknikk Individuell coaching er en personlig tilpasset veiledning som hjelper deg å nå dine mål og forbedre dine presentasjoner. Hos oss på talefot.no tilbyr vi individuell coaching som er skreddersydd for å møte dine unike behov og ønsker.
Vi tilbyr kurs om presentasjonsteknikk for bedrifter. Hvordan glede seg til å snakke foran en forsamling? Hvordan bli en trygg og dyktig kommunikator? Det begynner med deg selv. Bli deg selv bevisst. Få personlig erfaring og faglig kunnskap.
Vi tilbyr kurs om retorikk for kvinner. Opplever du i visse sammenhenger at det er vanskelig for deg å ta ordet? Ønsker du å kommunisere tydeligere, bli tryggere og få større gjennomslag for dine ideer? På kurset lærer du deg grunnleggende presentasjonsteknikk.
Vi tilbyr digitalt kurs om B2B-salg for erfarne selgere. Dette kurset i B2B-salg er for erfarne selgere som jobber med komplekse salgsprosesser over lengre tid. Her lærer du verdens mest anerkjente og velprøvde salgsmetodikker og -teknikker.
Vi tilbyr kurs om fremtidens kundeservice som digital undervisning. Ønsker du å forstå hvilken rolle kundeservice vil ha i fremtiden - både innad i organisasjonen og for kundene dine?
Vi tilbyr digital undervisning om Google Ad Grants - gratis annonsering for veldedige organisasjoner. Google gir veldedige organisasjoner som oppfyller noen krav til å annonsere for inntil 10.000 dollar pr måned på Google.
Vi tilbyr digitalt kurs i Google Ads - det du må vite som daglig leder / styreleder. Dette kurset gir deg en innføring i Google Ads og hvordan det fungerer, slik at du som leder kan vurdere om og hvordan dere skal bruke Google Ads i markedsføringen.
Vi tilbyr digital undervisning om hersketeknikker. Dette kurset med Anne Marie Saxlund lærer deg å identifisere og håndtere hersketeknikker på jobb. Kurset gir også konkrete tips om hvordan du unngår en herskende kommunikasjonsstil.
Vi tilbyr digital kurs i Key Account Manager - kurs i hvordan du lykkes i rollen. Hva gjør de annerledes for å få kundenes oppmerksomhet? I dette kurset lærer du rammeverket og de viktigste verktøyene for å lykkes i KAM-rollen.
Vi tilbyr digital undervisning i presenter uten panikk. Å holde presentasjoner som overbeviser og skaper tillit, er kanskje en av de viktigste ferdighetene du kan lære deg for å lykkes i livet.
Vi tilbyr digitalt kurs om kundebegeistring. Dette kurset i kundebegeistring gir deg konkrete tips og råd om hvordan du begeistrer dine kunder, og blir mer motivert i hverdagen.
Vi tilbyr digitalt kurs om kundebegeistringsledelse - merkevare, motivasjon og mersalg. People often say motivation doesn’t last. Well, neither does bathing. That’s why we recommend it daily," sa Zig Ziglar.
Vi tilbyr digitalt kurs om kundeservice - sånn gjør du det. Her får du verktøy for å takle krevende kundesituasjoner og bygge en organisasjon som leverer hver gang. Lær å snu klager til muligheter og skape opplevelser som får kundene til å komme tilbake.
Vi tilbyr kurs i bestillerkompetanse: Hvordan bli en bedre kunde. Bestillerkompetanse handler om kvalitet og kjennskap til markedet. Det er viktig å vite hvordan å være en god kunde – eller leverandør. Slik kan du vokste din bedrift og lykkes på nye arenaer.
Vi tilbyr digital undervisning i forhandling og forhandlingsteknikk. Dette kurset gir deg konkrete verktøy du kan bruke i forberedelse og gjennomføring av forhandlinger, slik at du oppnår bedre resultater og større trygghet i forhandlerrollen.
Vi tilbyr kurs i stemmebruk – hvordan tale til ethvert publikum. Lær å bruke din naturlige stemme med stemmetrener Gry Sandland. Få frem ethvert budskap til ditt publikum på en overbevisende og engasjerende måte.
Vi tilbyr kurs om nettsider på HubSpot CMS. Dette kurset lærer deg hvordan du lager nettsider med HubSpot CMS som plattform.
Slik blir du mye bedre i B2B-salg handler om kunnskaper og ferdigheter alle business-to-business-selgere burde ha. Deltakerne lærer seg de viktigste prinsippene, teknikkene og metodikkene som skal til for å kunne lykkes i komplekse salgsprosesser.
Vi tilbyr digitalt kurs i slik får du innflytelse og gjennomslagskraft. Dette kurset handler om hvordan du skal få større anerkjennelse, mer respekt og økt innflytelse i virksomheten du jobber i.
Vi tilbyr digitalt kurs om verdibasert salg for B2B-selgere. Verdibasert salg for B2B-selgere er et kurs som egner seg for selgere som står i komplekse salgsprosesser hvor konkurransen er knallhard og behovet for å differensiere seg er stort.
Slutt å gjette hvorfor du vinner og taper salg! Få innsikt direkte fra kunden med metoder testet på 300+ Win/Loss-intervjuer. I dette kurset lærer du konkrete teknikker som sørger for at du vinner flere og taper færre salg.
Vi tilbyr kurs om eMarketeer for viderekommende. Kurset kommer bl.a. innom skjemaer, automasjoner (mot SuperOffice), forskjellige typer utsendelser, og automations queue i SuperOffice. Vi viser flyten av komponenter gjennom å bruke arrangementsgjennomføring som eksempel.
Vi tilbyr bedriftsinternt kurs om eMarketeer for viderekommende. Kurset kommer bl.a. innom skjemaer, automasjoner (mot SuperOffice), forskjellige typer utsendelser, og automations queue i SuperOffice. Vi viser flyten av komponenter gjennom å bruke arrangementsgjennomføring som eksempel.
Vi tilbyr kurs om kom i gang med eMarketeer. Målsettingen med dette kurset er å lære den nødvendige prosessen for å lage og sende ut nyhetsbrev fra eMarketeer med en integrasjon mot SuperOffice. I starten av kurset vil du få en demonstrasjon av hvordan utvalg i SuperOffice fungerer.
Vi tilbyr kurs om kom i gang med eMarketeer for bedrifter. Målsettingen med kurset er å lære den nødvendige prosessen for å lage og sende ut nyhetsbrev fra eMarketeer med en integrasjon mot SuperOffice. I starten av kurset vil du få en demonstrasjon av hvordan utvalg i SuperOffice fungerer.
Vi tilbyr nettkurs på Teams om kom i gang med eMarketeer. Målsettingen med dette kurset er å lære den nødvendige prosessen for å lage og sende ut nyhetsbrev fra eMarketeer med en integrasjon mot SuperOffice.
Vi tilbyr kurs om SuperOffice CRM Administrator. Lær deg basisferdighetene du trenger som administrator av SuperOffice CRM-løsningen, uansett hvor du befinner deg! Kurset gjennomføres live av vår kursholder med maksimalt 5 deltakere for å gi rom for god interaksjon underveis.
Vi tilbyr SuperOffice CRM Administratorkurs for bedrifter. Lær deg basisferdighetene du trenger som administrator av SuperOffice CRM-løsningen, uansett hvor du befinner deg! Kurset gjennomføres live av vår kursholder med maksimalt 5 deltakere for å gi rom for god interaksjon underveis.
Vi tilbyr nettkurs på Teams om SuperOffice CRM Administratorkurs. Lær deg basisferdighetene du trenger som administrator av SuperOffice CRM-løsningen, uansett hvor du befinner deg! Kurset gjennomføres live av vår kursholder med maksimalt 5 deltakere for å gi rom for god interaksjon underveis.
Vi tilbyr foredrag om salg. Hvordan skape flest ja-dager i salget - Hvordan få de gode resultatene - Si det så det selger - Når det er viktig for deg å få dine kollegaer / ansatte med på en idé, en tanke eller en visjon - Tenker du på at du er en selger.
Vi tilbyr foredrag om service. Kunsten å møte kunden - Hvordan mestre å møte kunden - Hvordan mestre å skape gode opplevelser for kunden - Hvordan skape god kundetilfredshet.
Vi tilbyr kurs i forhandlingsteknikk. Undervisningen er hele tiden aktiv og engasjerende. Det arbeides med ulike praktiske case og øvelser. Teori bakes inn som en del av veiledning og tilbakemelding.
Vi tilbyr kurs i forhandlingsteknikk for bedrifter. Undervisningen er hele tiden aktiv og engasjerende. Det arbeides med ulike praktiske case og øvelser. Teori bakes inn som en del av veiledning og tilbakemelding.
Vi tilbyr formidlingscoaching for bedrifter. Presentasjons- og formidlingsteknikk - personlig veiledning. Hvor dyktig ønsker du å bli til å formidle? Det er ingen kunst å være middelmådig.
Vi tilbyr kurs i presentasjonsteknikk, retorikk og budskapsformidling. Vil du lære kunsten å holde en god presentasjon? Vil du få frem det viktigste i ditt budskap på en enkel måte? Vil du fenge ditt publikum? Kurset gir deg talekunstens hemmeligheter på en praktisk og engasjerende måte.