Her finner du kurs innen markedsføring og salg. Alle bedrifter er avhengige av å kommunisere best mulig med sine kunder. Gjennom salgskurs, kurs i forhandlingsteknikk, presentasjonsteknikk, mediekontakt og PR kan du skaffe deg kompetansen du trenger for å nå ut til dine kunder på en effektiv måte. Du finner også kurs innen relasjonsbygging, CRM og kundebehandlingssystemer som hjelper deg å bygge og bevare gode kundeforhold. Hvis du ikke finner kurset du leter etter, oppfordrer vi deg til å ta kontakt med oss, så finner vi det for deg.
Vi tilbyr kurs i annonsering på sosiale medier. Bli rå på Digital Markesføring Jobber du med med markedsføring og har behov for et kunnskapsløft? - Erverv deg essensielle ferdigheter som nødvendige for å lykkes med digital markedsføring. En guide til kjappe resultater!
We provide online course about MB-280T02 Empower sellers with Dynamics 365 Sales in english. Exclusive - Dynamics 365 Sales helps accelerate sales teams’ efforts with relationship-building tools and AI-driven insights.
Vi tilbyr kurs om presentasjonsteknikk - kunsten å formidle. Synes du det er utfordrende å snakke og presentere foran andre? Opplever du det som vanskelig å oppnå skikkelig slagkraft når du forsøker å selge inn et budskap til andre? Da er du ikke alene!
We provide online course about S4600 Business Processes in SAP S/4HANA Sales. In this course, you will learn about the fundamental business processes in SAP S/4HANA Sales. In addition, you will learn how to perform the most important functions in the sales process chain.
We provide online course about S46000 SAP S/4HANA Sales Essentials. Goals: This course will prepare you to know the Essentials for SAP S/4HANA Sales. Course based on software release: SAP S/4HANA 2023 FP00.
We provide online course about S4605 Sales Processing in SAP S/4HANA Sales. This course is ideal for persons requiring detailed knowledge about customizing of sales processes and basic functions.
We provide online course about SCM600 Business Processes in Sales and Distribution. Notes: The course covers the functions in sales and distribution processing in SAP ERP. It does not examine company-specific requirements in Customizing.
We provide online course about SCM605 Sales. Goals: Successfully implement sales processes with SAP ERP. Notes: The course is also suitable for customers who are still using SAP R/3.
We provide online course about SCM620 Pricing in Sales & Distribution. Please do not enroll for this course unless you have fulfilled the prerequisites. Sales price determination through preliminary costing as part of make to-order production is dealt with in the course AC520 Cost Object Controlling
We provide online course about TS462 Sales in S/4HANA Academy Part 2. Pricing: Condition technique for the definition and maintenance of prices, surcharges, and discounts. Using prices and other conditions in sales documents. Introduction in Condition Contract Management.
Vi tilbyr kurs om eMarketeer for viderekommende. Kurset kommer bl.a. innom skjemaer, automasjoner (mot SuperOffice), forskjellige typer utsendelser, og automations queue i SuperOffice. Vi viser flyten av komponenter gjennom å bruke arrangementsgjennomføring som eksempel.
Vi tilbyr bedriftsinternt kurs om eMarketeer for viderekommende. Kurset kommer bl.a. innom skjemaer, automasjoner (mot SuperOffice), forskjellige typer utsendelser, og automations queue i SuperOffice. Vi viser flyten av komponenter gjennom å bruke arrangementsgjennomføring som eksempel.
Vi tilbyr kurs om eMarketeer for viderekommende - nettkurs . Kurset kommer bl.a. innom skjemaer, automasjoner (mot SuperOffice), forskjellige typer utsendelser, og automations queue i SuperOffice. Vi viser flyten av komponenter gjennom å bruke arrangementsgjennomføring som eksempel.
Vi tilbyr kurs om kom i gang med eMarketeer. Målsettingen med dette kurset er å lære den nødvendige prosessen for å lage og sende ut nyhetsbrev fra eMarketeer med en integrasjon mot SuperOffice. I starten av kurset vil du få en demonstrasjon av hvordan utvalg i SuperOffice fungerer.
Vi tilbyr kurs om kom i gang med eMarketeer for bedrifter. Målsettingen med kurset er å lære den nødvendige prosessen for å lage og sende ut nyhetsbrev fra eMarketeer med en integrasjon mot SuperOffice. I starten av kurset vil du få en demonstrasjon av hvordan utvalg i SuperOffice fungerer.
Vi tilbyr nettkurs på Teams om kom i gang med eMarketeer. Målsettingen med dette kurset er å lære den nødvendige prosessen for å lage og sende ut nyhetsbrev fra eMarketeer med en integrasjon mot SuperOffice.
Vi tilbyr kurs om SuperOffice CRM Administrator. Lær deg basisferdighetene du trenger som administrator av SuperOffice CRM-løsningen, uansett hvor du befinner deg! Kurset gjennomføres live av vår kursholder med maksimalt 5 deltakere for å gi rom for god interaksjon underveis.
Vi tilbyr SuperOffice CRM Administratorkurs for bedrifter. Lær deg basisferdighetene du trenger som administrator av SuperOffice CRM-løsningen, uansett hvor du befinner deg! Kurset gjennomføres live av vår kursholder med maksimalt 5 deltakere for å gi rom for god interaksjon underveis.
Vi tilbyr nettkurs på Teams om SuperOffice CRM Administratorkurs. Lær deg basisferdighetene du trenger som administrator av SuperOffice CRM-løsningen, uansett hvor du befinner deg! Kurset gjennomføres live av vår kursholder med maksimalt 5 deltakere for å gi rom for god interaksjon underveis.
Vi tilbyr foredrag om salg. Hvordan skape flest ja-dager i salget - Hvordan få de gode resultatene - Si det så det selger - Når det er viktig for deg å få dine kollegaer / ansatte med på en idé, en tanke eller en visjon - Tenker du på at du er en selger.
Vi tilbyr foredrag om service. Kunsten å møte kunden - Hvordan mestre å møte kunden - Hvordan mestre å skape gode opplevelser for kunden - Hvordan skape god kundetilfredshet.
Vi tilbyr kurs i forhandlingsteknikk. Undervisningen er hele tiden aktiv og engasjerende. Det arbeides med ulike praktiske case og øvelser. Teori bakes inn som en del av veiledning og tilbakemelding.
Vi tilbyr kurs i forhandlingsteknikk for bedrifter. Undervisningen er hele tiden aktiv og engasjerende. Det arbeides med ulike praktiske case og øvelser. Teori bakes inn som en del av veiledning og tilbakemelding.
Vi tilbyr formidlingscoaching for bedrifter. Presentasjons- og formidlingsteknikk - personlig veiledning. Hvor dyktig ønsker du å bli til å formidle? Det er ingen kunst å være middelmådig.
Vi tilbyr kurs i presentasjonsteknikk, retorikk og budskapsformidling. Vil du lære kunsten å holde en god presentasjon? Vil du få frem det viktigste i ditt budskap på en enkel måte? Vil du fenge ditt publikum? Kurset gir deg talekunstens hemmeligheter på en praktisk og engasjerende måte.
Bli bedre til å påvirke og overbevise! Lær tydelig og effektiv kommunikasjon. Vi har fokus på praktisk trening av dine kommunikasjons- ferdigheter, og jobber innenfor trygge rammer med vekt på dine styrker og fremheving av disse.
Bli tydeligere og mer effektiv i din kommunikasjon! Dette er et dagskurs med mye praktisk trening, bevisstgjøring og refleksjon av bedriftens interne kommunikasjonsferdigheter.
Vi tilbyr dagskurs i presentasjonsteknikk og bruk av storytelling. Her lærer du: Hvordan få frem et tydelig og overbevisende budskap? Hvordan oppnå kontakt med tilhørerne? Hvordan forklare fagspråk og komplekse temaer/begreper på en forståelig måte?
Vi tilbyr dagskurs i presentasjonsteknikk, storytelling og pitching. Her lærer du: 5 trinn for tydelig og effektiv presentasjon. 7 varianter av storytelling. Struktur på en kort og effektiv pitch.
Vi tilbyr en engasjerende foredragsforestilling med skuespiller Torunn Meyer i hele Norge. Få gjennomslag for ditt budskap! Torunn brenner for at du skal kommunisere tydelig og effektivt for å oppnå det du ønsker.
To dagers kurs i presentasjonsteknikk med videreutvikling i storytelling, stemmebruk og pitching, med skuespiller Torunn Meyer Bli enda bedre til å overbevise og påvirke!
Jeg skreddersyr gjerne kurs med kortere eller lengre varighet eller foredrag i presentasjonsteknikk og formidling, storytelling, pitching eller kommunikasjon og kroppsspråk til din bedrift.
Vi tilbyr gratis – Lean hvitt belte kurs. Dette kurset er laget til inspirasjon for alle, uansett bakgrunn. Vi gir deg en smakebit i form av kunnskap og eksempler om hva du kan gjøre – kanskje starten, eller fortsettelsen, på din videre Lean reise.
Vi tilbyr Lean Construction kurs inkl Lean Gult Belte Sertifisering. Våre kurs er laget for å skape engasjement, inspirasjon og begeistring. Derfor bruker vi simulering, trening, rollespill og refleksjon i gjennomføringen. Gled deg!!
Vi tilbyr Lean Construction kurs inkl Lean Gult Belte Sertifisering - online. Våre kurs er laget for å skape engasjement, inspirasjon og begeistring. Derfor bruker vi simulering, trening, rollespill og refleksjon i gjennomføringen. Gled deg!!
Vi tilbyr Sertifisering Lean grønt belte. Kurset gir deg økt kunnskap om Lean-tankesett samt og et sett med sentrale verktøy rundt Design og Ledelse og praktisk gjennomføring av Lean prosjekt. Lean -lederen sin rolle og utøvelse er helt avgjørende for å lykkes med kontinuerlig for
Vi tilbyr Sertifisering Lean gult belte. Kurset går over 2 dager og gir deg grunnleggende kunnskap om Lean-tankesett og de mest vanlige verktøy og metoder som benyttes i Lean. Du lærer sentrale deler av «Lean språket» som er viktig i kommunikasjon med teamet eller virksomheten du jobber i.
Vi tilbyr Sertifisering Lean gult belte online. Kurset går over 2 dager og gir deg grunnleggende kunnskap om Lean-tankesett og de mest vanlige verktøy og metoder som benyttes i Lean. Du lærer sentrale deler av «Lean språket» som er viktig i kommunikasjon med teamet eller virksomheten du jobber i.
Kurset er midt i blinken for deg som ønsker inspirasjon og mer flyt i hverdagen, på jobb eller hjemme. Jobber du med Lean allerede eller er Lean noe nytt for deg? Vi tar utgangspunkt i din situasjon og går videre derfra. Dette kurset passer for ALLE.
Vi tilbyr Lean Prosjektering (VDC). Våre kurs er laget for å skape engasjement, inspirasjon og begeistring. Derfor bruker vi simulering, trening, rollespill og refleksjon i gjennomføringen. Gled deg!!
Vi tilbyr Lean Sort Belte kurs med Sertifisering . Kurset er bygget for å skape inspirasjon og begeistring og blir gjennomført i en kombinasjon av, simulering, trening, rollespill, refleksjon og relevante eksempler. Gled deg!!
Vi tilbyr foredrag om bli rå til å presentere for bedrifter. Å presentere noe slik at publikum følger med, lytter og lærer - er krevende. Heldigvis finnes det mange tips og triks for å bli bedre. Nils jobber med formidling hver dag.
Vi tilbyr foredrag for bedrifter om hvordan skape verdier gjennom et bærekraftig kundemøte? Konkurransekraft gjennom kundesentrisk bærekraft. Bærekraft kan være vanskelig å forstå. Å handle bærekraftig vanskeligere. Å omsette bærekraft i kommersielle resultater kanskje vanskeligst av alt.
Vi tilbyr foredrag om kultur og reiseliv for bedrifter. Kultur, kulturarv og lokalmat beriker lokalsamfunn og reiseliv og skaper økt lønnsomhet og mer attraktive produkter. Skal vi lykkes med konkurranseutsatt reiseliv i et høykostland, må vi øke den økonomiske verdien av produktet.
Vi tilbyr foredrag om lag innhold som folk vil se for bedrifter. Dropp reklamebyrå og fiks innholdet selv. Godt innhold kan lages in-house på budsjett. Lær om enkel og effektiv innholdsproduksjon og utforming av budskap.
Vi tilbyr foredrag om reiseliv, innovasjon og opplevelsesøkonomi for bedrifter. Reiseliv skaper lokale inntekter og arbeidsplasser og er viktig tjenestetilbud i lokalsamfunnet. I dette foredraget deler Hilde innsikt fra mange års analyse og bransjepolitisk arbeid.
Vi tilbyr kurs i Certified Digital Marketing Professional inkludert sertifisering på engelsk. Kurset består av 10 moduler som gir en grundig dekning av alle sentrale disipliner som kreves for beste praksis innen digital markedsføring.
Vi tilbyr kurs i Excel for selgere som e-læringskurs. Excel for Selgere er et skreddersydd nettkurs som gir deg de nødvendige verktøyene og teknikkene for å bruke Microsoft Excel effektivt i salgsarbeid.
We provide course about influence, selling & presentation skills. Kurset er lagt opp til en 3-dagers workshop men kan skreddersys og deles ned i 1-dags workshop. This workshop has been in creation mode over the previous 10 years and is based on several amazing books.
We provide virtual course about influence, selling & presentation skills. Kurset er lagt opp til en 3-dagers workshop men kan skreddersys og deles ned i 1-dags workshop. This workshop has been in creation mode over the previous 10 years and is based on several amazing books.
Vi tilbyr kurs i operativ salgsledelse for bedrifter: skap varige resultater med mennesket i fokus. Operativ salgsledelse er en dynamisk og givende rolle som krever både strategisk innsikt og evnen til å inspirere mennesker.
Vi tilbyr kurs i PowerPoint med presentasjonsteknikk. På dette kurset lærer vi deg en metode for planlegging av presentasjonen, presentasjonsteknikk, samt hvordan du teknisk gjennomfører disse prinsippene på lysbildene dine i PowerPoint.
Vi tilbyr presentasjons- og kommunikasjonsworkshop. Ønsker du å bli tryggere, tydeligere og mer engasjerende når du presenterer? Denne interaktive workshopen gir deg praktisk trening i å formidle budskap på en måte som treffer publikum.
Vi tilbyr grunnkurs i presserelatert PR og mediedekning. Du lærer hva PR er, hvordan redaksjonelle medier prioriterer, og hvordan enkle nyhetssaker utvikles og formidles på en realistisk og profesjonell måte.
Vi tilbyr grunnkurs i presserelatert PR og mediedekning som virtuell undervisning. Du lærer hva PR er, hvordan redaksjonelle medier prioriterer, og hvordan enkle nyhetssaker utvikles og formidles på en realistisk og profesjonell måte.
Vi tilbyr kurs om salgsledelse for bedrifter. Operativ salgsledelse er spennende, krevende og særdeles menneskeintensivt. Som operativ salgs-leder har du en nøkkelrolle i skjæringspunktet mellom kunder, bedriften og selgerne.
Vi tilbyr kurs om slik bygger du robuste relasjoner. Du vil lære om hvordan relasjoner påvirker gode prestasjoner, arbeidsglede, samhandling og samspill i grupper. Vi dekker også sentrale temaer innen relasjoner og ledelse, samspillsferdigheter, samt strategier for å videreutvikle våre relasjoner.
Vi tilbyr kurs om slik bygger du robuste relasjoner for bedrifter. På dette kurset vil du lære om hvordan relasjoner påvirker gode prestasjoner, arbeidsglede, samhandling og samspill i grupper. Vi dekker også sentrale temaer innen relasjoner, ledelse og samspillsferdigheter.
Vi tilbyr kurs om sosiale medier og innholdsmarkedsføring. Lær hvordan du skal engasjere leserne på Facebook, Instagram, LinkedIn, YouTube og Snapchat. Du kan sjelden være like god overalt hele tiden. Hvem er kundene dine og hvor møter du dem?
Vi tilbyr kurs om sosiale medier og innholdsmarkedsføring som virtuell undervisning. Lær hvordan du skal engasjere leserne på Facebook, Instagram, LinkedIn, YouTube og Snapchat. Du kan sjelden være like god overalt hele tiden. Hvem er kundene dine og hvor møter du dem?