Velkommen til Nova BoxFit, vårt helt nye konsept for deg som ønsker effektiv, intensiv og artig trening. Har du alltid hatt lyst til å prøve boksing? Har du gått lei av de standard treningstimene som treningssentrene tilbyr? Liker du høyintensiv og artig trening? Da er Nova BoxFit timen for deg!
Vi har samlet Norges råeste boksetrenere for å gi våre medlemmer best mulig tilbud.
På mandager vil Tevje Eggan holde en høyintensiv boksetime hvor det bokses både i par og på sekk. Tevje har snart 30 års bokseerfaring og har jobbet mange år i forsvaret. Denne timen vil du ikke gå glipp av!
.
Frank Chagula kjører tilsvarende økt på torsdager. Her blir det både boksing og funksjonell trening i skjønn forening. Frank elsker å kombinere disse to, og vi garanterer at du får opp pulsen!
Denne timen passer for alle, det kreves ingen forkunnskap om boksing, og du tar det i ditt eget tempo.
.
Tevje Eggan og hovedtrener i klubben Ole-Arne Næsgård vil holde en introøkt mandag 4. august, Frank Chagula følger på med økt torsdag 7. august. Velkommen til gratis prøvetime!