Arbeidsmiljøloven krever opplæring, og ved å utdanne truckførere, reduseres risikoen for skader og ulykker. Derfor blir opplæringen en lønnsom investering. Personskader reduseres, likledes skader på gods og bygninger. Ta kontakt med oss hvis du ikke finner trucførekurs som passer for deg. Her finner du truckførerkurs under 10 tonn
Vi tilbyr truckførerkurs på stortruck over 10 tonn - modul 2.2/7 og 3.2/7. Kurset er en påbygging på ordinært truckførerbevis for trucker t.o.m. 10 tonn, og vil gi deltagerne den kompetanseheving som skal til for å kunne betjene stortruck sikkert, slik at uhell og ulykker unngås.
Vi tilbyr komplett truckførerkurs på stortruck over 10 tonn - modul 2.2/7, 3.2/7, 4.2/7. Kurset er en påbygging på ordinært truckførerbevis for trucker t.o.m. 10 tonn, og vil gi deltagerne den kompetanseheving som skal til for å kunne betjene stortruck sikkert, slik at uhell og ulykker unngås.
Vi tilbyr truckførerkurs på stortruck over 10 tonn med teori og praksis - modul 2.2 og 3.2. Hensikten med opplæringen er å gi blivende stortruckfører en god teoretisk grunnopplæring i sikker bruk av trucker.
Vi tilbyr HMS oppfriskningskurs for truckførere. Målsettingen med kurset er å gi deltagerne en oppfriskning av kunnskaper med vekt på HMS og skadereduksjon. Arbeidsmiljøloven krever at truckførere gjennomgår kurs med teoretisk og praktisk opplæring.
Vi tilbyr truckførerkurs på stortruck klasse T6 - T8 påbygging - sertifisert sikkerhetsopplæring. Opplæringen gir truckførerbevis, og er tilpasset den enkelte deltakers arbeidssituasjon og forkunnskaper. God opplæring er avgjørende for sikker, effektiv og økonomisk truckkjøring.
Vi tilbyr truckførerkurs på stortruck over 10 tonn - teori. Alle kurs holdes som dag eller kveldskurs, forutsatt tilstrekkelig antall påmeldte. Er god opplæring og kompetansebevis målet med kurset har du kommet på rett plass.
Vi tilbyr HMS oppfriskningskurs for truckførere for bedrifter. Målsettingen med kurset er å redusere kostnader ved skader på maskiner, bygninger og gods og å redusere sykefravær som følge av skader.
Vi tilbyr truckførerkurs på stortruck klasse T6 - T8 påbygging for bedrifter. Opplæringen gir truckførerbevis, og er tilpasset den enkelte deltakers arbeidssituasjon og forkunnskaper. God opplæring er avgjørende for sikker, effektiv og økonomisk truckkjøring.
Vi tilbyr bedriftsinternt truckførerkurs på stortruck klasse T6 - T8 (T8.1, T8.2, T8.4) over 10 tonn. Hensikten med førerkurs på stortruck er å gi truckføreren en god teoretisk opplæring i sikker bruk av store trucker, slik at uhell og ulykker i forbindelse med truckkjøring unngås.
Vi tilbyr stortruck-kurs klasse T6 - T8 (T8.1, T8.2, T8.4) over 10 tonn som nettundervisning. Hensikten med førerkurs på stortruck er å gi truckføreren en god teoretisk opplæring i sikker bruk av store trucker, slik at uhell og ulykker i forbindelse med truckkjøring unngås.
Vi tilbyr forkurs på stortruck over 10 tonn som nettkurs. Målsettingen med opplæringen er å gi et godt grunnlag teoretisk grunnopplæring for videre opplæring hos sertifisert opplærings virksomhet.
Vi tilbyr truckførerkurs på stortruck klasse T6 - T8 over 10 tonn (teori) som webinar. Hensikten med opplæringen er å gi truckføreren en god teoretisk og praktisk grunnopplæring i sikker bruk av trucker, slik at uhell og ulykker i forbindelse med truckkjøring unngås.
Vi tilbyr truckførerkurs på stortruck klasse T8 over 10 tonn som webinar. Kurset vil gi eleven en god teoretisk innføring i sikker bruk av stor truck samt god innsikt i prinsippene for truckens konstruksjon, virkemåte, vedlikehold og bruk.
Vi tilbyr kurs i teleskoptruck for bedrifter og organisasjoner. Kurs arrangeres for grupper på minimum 5-10 deltagere. KRS ble startet i 1987 og har siden den gang drevet med sakkyndig kontroll, sertifisertopplæring og reparasjoner av kraner. I 2015 ble det nye navnet KRS Fagerland AS stiftet.
Vi tilbyr truckførerkurs for bedrifter og organisasjoner. Kurs arrangeres for grupper på minimum 5-10 deltagere. KRS ble startet i 1987 og har siden den gang drevet med sakkyndig kontroll, sertifisertopplæring og reparasjoner av kraner. I 2015 ble det nye navnet KRS Fagerland AS stiftet.