Volo AS er det norske kompetansesenter for faglig utvikling, prosesstøtte og sertifisering av DiSC®-instruktører. Vi jobber med en rekke virksomheter i offentlig og privat sektor over hele landet. Vi sertifiserer ledere, teamledere, salgsledere, konsulenter, coacher, rådgivere, organisasjonspsykologer og HR-personell i noen av verdens mest anvendte og anerkjente verktøy for utvikling av atferd og kommunikasjon fra Wiley.


Konverteringskurs til Everything DiSC® - webinar

Har du lang erfaring eller er sertifisert i verktøy/testverktøy for utvikling eller rekruttering? Vi tilbyr nå et konverteringskurs til Everything DiSC® for deg som ønsker å ta i bruk et anerkjent refleksjonsverktøy fra Wiley – i ditt arbeid med utvikling av mennesker på arbeidsplassen.

Sted Dato Varighet Pris
Nettkurs / nettstudie Nettkurs / nettstudie 1 dag 17.500 kr  

Kurs i The Five Behaviors - digitalt

Vi tilbyr kurs i The Five Behaviors- digitalt. Verktøyet og prosessen vil hjelpe teamet til å bygge en sterk og sunn kultur gjennom bedre kommunikasjon og samarbeid. Kurset har som mål å lære deg bruken av verktøyet, med måling og tolking av utviklingen i et team.

Sted Dato Varighet Pris
Nettkurs / nettstudie Nettkurs / nettstudie 1 dag 5.500 kr  

Oppfriskningskurs i Everything DiSC® - webinar

Vi tilbyr oppfriskningskurs i Everything DiSC® som webinar digitalt over Teams. Kurset er et tilbud for deg som allerede er sertifisert på Everything DiSC®, men som trenger en liten oppdatering før du kan ta i bruk verktøyet igjen.

Sted Dato Varighet Pris
Nettkurs / nettstudie Nettkurs / nettstudie 2 1/2 time 950 kr