KnowledgeGroup

Siden 1986 har KnowledgeGroup levert kurs og konsulenttjenester innen Microsoft og Adobe produkter til norske og internasjonale virksomheter. Vi holder til i Øvre Slottsgt. 15b i Oslo sentrum og er rundt 10 ansatte.

Vi har et stort utvalg av Adobe og Microsoft kurs, og Norges største utvalg i fysiske åpne Excelkurs, Power BI kurs og Microsoft 365 kurs. Vi har kurssenter i Oslo og partnere i landets største byer. KnowledgeGroup er Microsoft Learning Partner og Adobe Certified Associate.


Effektiv bruk av kalender og oppgaver i Outlook nivå 2 - webinar

Vi tilbyr webinar om effektiv bruk av kalender og oppgaver i Outlook på grunnleggende nivå 2. Er arbeidsdagen din ustrukturert og rotete? Delta på denne økten å få en gjennomgang av hvordan du kan benytte Outlook fornuftig til å organisere arbeidsdagen din.

Sted Dato Varighet Pris
Nettkurs / nettstudie Nettkurs / nettstudie 2 timer 690 kr  

Introduksjon til Outlook nivå 1 (gratis) - webinar

Vi tilbyr gratis webinar med introduksjon til Outlook på nybegynner nivå 1. Få en god effektiv og god innføring i Outlook! Lær hvordan du jobber med e-post, kalender, oppgaver og kontakter. Få oversikt over ting som skal gjøres senere.

Sted Dato Varighet Pris
Nettkurs / nettstudie Nettkurs / nettstudie 1 time Gratis kr  

Smart organisering behandling av e-post i Outlook nivå 2 webinar

Vi tilbyr webinar om smart organisering og behandling av e-post i Outlook på grunnleggende nivå 2. Er innboksen din et stort kaos? Bruker du mye tid på e-post? Vi viser deg hvordan du kan jobbe smart med innkommende og utgående kommunikasjon.

Sted Dato Varighet Pris
Nettkurs / nettstudie Nettkurs / nettstudie 2 timer 690 kr