Aftenskolen - for deg som vil videre!
Aftenskolen er en ledende kursarrangør i Agder. Årlig har vi over 2000 kursdeltakere. Vi har et variert kurstilbud på forskjellige nivå. Tilbudet omfatter fritids - og hobbykurs, språkkurs og yrkesrettede kurs.

Aftenskolen arrangerer også kurs for bedrifter. Språkkurs og maritime kurs har vært spesielt etterspurt. Kursene tilpasses bedriftens behov. Vi kan for eksempel tilby kurs i teknisk engelsk, engelsk forretningsspråk, norsk for fremmedspråklige og båtførerprøven.


Tegnekurs, fordypning i portrettegning for viderekomne - nettkurs

Vi tilbyr nettbasert tegnekurs for viderekomne med fordypning i portrettegning. Hvordan tegne et ansikt? Det er det vi skal finne ut av i dette nettbaserte kurset. Du finner masse gratis ressurser på nettsteder som YouTube og Vimeo, men ofte kan det være vanskelig å vite hvor man skal begynne.

Sted Dato Varighet Pris
Nettkurs / nettstudie Nettkurs / nettstudie 99 kr