Utvalg og dashbord i SuperOffice



Kursarrangør: Ganske Enkelt AS
Sted: Buskerud, Drammen
Buskerud
Kursadresse: Nedre Strandgate 80, 3012 Drammen (kart)
Type:Åpent kurs / gruppeundervisning
Studie / yrkesutdanning
Undervisningstid: Ta kontakt for informasjon
Varighet: 2 timer

Vi tilbyr kurs om utvalg og dashbord i SuperOffice. Lær deg ferdighetene for å lage utvalg, både statiske, dynamiske og kombinerte. Lage utvalg, både statiske, dynamiske og kombinerte. Sette opp kriterier for utvalg og få forståelse av sammenhengen mellom de ulike kriteriene.

Kursinnhold:
Vise grafer av utvalget. Vi ser også på de ulike bruksområdene og mulighetene med utvalg. Masseendring av kontakter (GDPR-klargjøring). Videre lage nytt dashbord, justere et dashbord og bruke utvalg som grunnlag i dashbord. Ved bruk av utvalg i SuperOffice kan du enkelt sortere og filtrere informasjon.

Du kan for eksempel vise alle kunder uten aktivitet siste året, alle åpne salgsmuligheter neste kvartal, alle pågående prosjekter med en gitt status og alle kontaktpersoner som skal motta nyhetsbrev. Og alle utvalgene kan nå også vises som grafer. Med andre ord kan man i SuperOffice lage lister og grafer på det meste.

Vi viser GDPR-funksjonalitet knyttet til utvalg, og lærer deg om masseendringsfunksjonen i SuperOffice. Med dashbord i SuperOffice kan man lage skreddersydde skjermbilder med relevante grafer og oversikter for ledelsen og for hver enkelt selger. Slik kan man følge med på personlige og bedriftens KPIer (måleparametere). Kurset tar en gjennomgang av mulighetene.

Kursholder: Per Olav Gulbrandsen

Målgruppe for kurset:
Alle som ønsker kurs om utvalg og dashbord i SuperOffice

Forkunnskaper:
• Grunnleggende kunnskap i bruk av SuperOffice

Vis flere tilsvarende kurs: