Andre kurs i musikk i Stokke

Sang, musikk og natur

Senk tempoet og finn inspirasjon i sang, musikk og natur! Til alle tider har musikk vært kilde til glede og samhold. Musikk har en sterk evne til å påvirke sansene, til å gi trøst og skape mening. Sang gir oss naturlig kontakt med åndedrettet, som lett blokkeres når vi er under press.

Sted Neste kurs Varighet Pris
Stokke Stokke 06.07.2026 5 dager06.07.2026 6.900 kr

Vår multisanselige verden

Musikk har smak, mat har lyd, farger har temperatur, og alt har form. Du sanser aldri verden med en sans av gangen, men alltid med alle dine sanser på en gang. I dette kurset skal vi spille, lytte, smake, se, lukte, kjenne og legobygge oss gjennom vår forunderlige sanseverden.

Sted Neste kurs Varighet Pris
Stokke Stokke 11.11.2026 3 dager11.11.2026 3.400 kr

Vurdering for læring – i kulturskolen

Dette foredraget/kurset dreier seg om hvordan vi kan øke elevenes læringsutbytte i undervisningen. Vi skal verken endre undervisningen eller rammene, men se nærmere på en læringsfremmende dialog mellom lærere og elever. Det handler om vurdering for læring.

Sted Neste kurs Varighet Pris
Hele landet Hele landet 2 dager