Logg inn: Glemt passord
Skriv inn hva du ønsker å lære eller hvor du ønsker kurs for å få opp forslag

Aktuelle kategorier
Softwaretesting (7)
Java (189)
SQL (104)
Database og arkiv (93)
.Net (60)
Prosjektgjennomføring (52)
XML (30)
Andre programmeringsspråk (19)
C (9)
» Se flere kategorier

Test av software - integrasjonstest, systemtest og akseptansetest

Skriv ut
Dette kurset ligger i kategorien(e):

Kursarrangør: Confex Norge AS
Sted: Oslo
         Fossekallen Konferansesenter
Type: Åpent kurs / gruppeundervisning
Pris: 13.495
Undervisningstid: Ta kontakt
Varighet: To dager

Unngå dobbeltarbeid og overlapp mellom testnivåer. På kurset lærer du å finne en større andel av feilene og å sikre god, forutsigbar kvalitet i systemene.
Med dette kurset forbedrer du din test og sparer både tid og testkostnader.


Gå ikke glipp av muligheten til å bli mer profesjonell innen testing
Det vil spare deg for masse ekstraarbeid og gjøre din virksomhet mer lønnsom.

• Du vil lære å lage testen slik at det blir mindre dobbeltarbeid og overlapp mellom testnivåer
• Du lærer å finne en større andel av feilene og å sikre god, forutsigbar kvalitet i systemene
• Gjennom diskusjon og øvelser lærer du hvordan du skal lage ulike testtilfeller
• Du lærer å sørge for kvalitet og korrekt ressursbruk i alle steg av testprosessen
• Kurset viser deg hva du bør kreve av dem som har testet før deg slik at du slipper å bekjempe problemer andre burde ha funnet.

Praktisk kurs
Kurset er praktisk lagt opp med øvelser og diskusjoner. Hensikten er at du skal lære mest mulig på kortest mulig tid og ta kunnskapen i bruk med en gang du kommer tilbake på jobb.

Begrenset antall deltakere
Det er begrenset antall med plasser for at du skal få mest mulig ut av læringen.

Din kursleder - en av Nordens fremste eksperter
Kursleder er Hans Schaefer, en av Nordens fremste eksperter på test og kvalitetssikring av software. Han kombinerer stort engasjement med unike formidlingsevner som gjør at komplekse termer og problemstillinger forstås på en enkel og lettfattelig måte.

Målgruppe for kurset
Høyere nivå testing er kalt integrasjonstest, systemtest og akseptansetest. Høyere nivå betyr ikke "mer avansert". Kurset er om den type testing som ikke utføres av programmerere, men av andre, dvs brukere og kunder av IT-systemer.
Kurset passer derfor for alle som arbeider med test av programvare, ledere for systemutvikling, prosjektleder, tester, testleder, kunder som kjøper programvare og andre som arbeider med kvalitetssikring av IT-systemer.
Test av software - integrasjonstest, systemtest og akseptansetest
Ønsker du mer informasjon om dette kurset?

Navn:  
Firma:  
E-post:  
Telefon:  
Melding:  
Påmelding:
Klikk her hvis du ønsker å
melde deg på dette kurset
Confex Norge AS

Confex er Skandinavias ledende utvikler og leverandør av åpne kurs og konferanser til arbeidslivet. Hos oss vil de aller fleste yrkesgrupper og bransjer finne et opplæringstilbud som passer.

Vi fokuserer på å utvikle best mulig kurs eller konferanser gjennom omfattende undersøkelser mot målgruppen, fordi målgruppen best vet hva de ønsker å lære – og hvem de ønsker å lære av. Derfor er målet med våre undersøkelser om å finne de dyktigste og beste foredragsholderne innenfor de temaene som målgruppen bestemmer. I år benytter Confex over 900 ulike foredragsholdere for å formidle intensive læringsopplevelser til våre deltakere.

Vi utvikler og arrangerer mer enn 350 ulike kurs eller konferanser til nærmere 14.000 deltakere hvert eneste år.

Vi mottar svært gode evalueringer på våre arrangementer. Confex rangeres som en av Norges beste på kundetilfredshet.

Velkommen til intensive læringsopplevelser hos oss!


Adresse: Vollsveien 13H
1366 Lysaker
Telefon: 67 11 44 00
Hjemmeside: Klikk her

Flere kurs fra Confex Norge AS

Tips en venn







© Agentgruppen AS - Orgnr 984 246 595 MVA - Fekjan 13, 1394 Nesbru - Tlf: 417 65 300

Vi tar ikke ansvar for innhold som tilhører våre medlemmer. Dette gjelder kursoppføringer, artikler og eksterne lenker.