Kursarrangør:
Confex Norge AS
|
|
Sted: Oslo
|
|
Type:
Åpent kurs / gruppeundervisning
|
|
Undervisningstid:
Ta kontakt
|
Få det beste ut av ditt prosjektteam Prosjektarbeid krever ofte glød og pågangsmot, noe de fleste har i prosjektdeltakerne har i starten, men som ofte er vanskelig å opprettholde etter hvert som tiden går.
|
Led prosjektet riktig Dette kurset gir deg råd for å sette sammen et best mulig team, holde motivasjonen og engasjementet oppe underveis og lede ulike mennesketyper mot samme mål.
Du lærer hvordan du: • skaper resultat gjennom godt samspill i prosjektgruppen • leder mennesker med ulik faglig bakgrunn mot samme mål • skaper engasjement hos alle deltakerne, også de eksterne • leder team som ikke er fysisk på samme plass
|
|
|
|
|
Ønsker du mer informasjon om dette kurset?
|
Confex Norge AS
Confex er Skandinavias ledende utvikler og leverandør av åpne kurs og konferanser til arbeidslivet. Hos oss vil de aller fleste yrkesgrupper og bransjer finne et opplæringstilbud som passer.
Vi fokuserer på å utvikle best mulig kurs eller konferanser gjennom omfattende undersøkelser mot målgruppen, fordi målgruppen best vet hva de ønsker å lære – og hvem de ønsker å lære av. Derfor er målet med våre undersøkelser om å finne de dyktigste og beste foredragsholderne innenfor de temaene som målgruppen bestemmer. I år benytter Confex over 900 ulike foredragsholdere for å formidle intensive læringsopplevelser til våre deltakere.
Vi utvikler og arrangerer mer enn 350 ulike kurs eller konferanser til nærmere 14.000 deltakere hvert eneste år.
Vi mottar svært gode evalueringer på våre arrangementer. Confex rangeres som en av Norges beste på kundetilfredshet.
Velkommen til intensive læringsopplevelser hos oss!
|
|
|
|
|
Tips en venn
|
|