Logg inn: Glemt passord
Skriv inn hva du ønsker å lære eller hvor du ønsker kurs for å få opp forslag

Aktuelle kategorier
Generelle HRM kurs (29)
Kommunikasjon (241)
Team og gruppedynamikk (101)
Konflikthåndtering (88)
Motivasjonskurs (74)
HMS og arbeidsmiljø (73)
Event og arrangementer (67)
Medarbeider og medarbeidersamtale (63)
Karriere og jobbsøkerkurs (59)
» Se flere kategorier

Positiv psykologi i ledelse

Skriv ut
Dette kurset ligger i kategorien(e):

Kursarrangør: Confex Norge AS
Sted: Oslo
Type: Åpent kurs / gruppeundervisning
Undervisningstid: Ta kontakt for mer informasjon

Praktisk og annerledes ledeutvikling med gjennomføring av anerkjent lederutviklingstest og personlig utviklingsplan.


Positiv psykologi i ledelse
Få nyttige lederverktøy basert på positiv psykologi som utvikler dine medarbeidere, og hjelper deg å sikre at alle styrer mot felles mål.

Lær metoder med dokumentert effekt
Metodene har effekt både på individer og grupper, og sikrer dermed større utbytte fir deg, dine medarbeidere og din organisasjon.

Hva oppnår du ved å lære om positiv psykologi?
• Økte presentasjoner – egne og medarbeidernes
• Kunnskap om å fremme motivasjon og kreativitet hos medarbeidere
• Større prestasjonsmotivasjon


Undervisningsform
Som deltaker vil du bli utfordret til å ta del i diskusjoner. Du vil bli involvert i caseløsning og praktiske øvelser gjennom dagen. Kursleder fokuserer på effektive og lett omsettelige lederverktøy. Relevant teori blir gjenomgått og utprøvd i praksis.


Personlighetstest i forkant
Testverktøyet som benyttes er den internasjonale LMI (Leistung Motivations Inventar) som er teoretisk og svært godt faglig forankret. Det finnes ikke noe testverktøy av denne sorten som måler prestasjoner av samme kvalitet i Norge.

Hvorfor personlighetstest?
Testresultatet gir et bilde av motivasjonsstyrker og svakheter hos deg som leder. Profilen gjør det mulig å vurdere hva som fremmer og haemmer dine prestasjoner i lederrollen.

Målgruppe for kurset
Hvem bør delta?
Ledere i privat og offentlige virksomheter, avdelingsledere, prosjektledere, teamledere.
Positiv psykologi i ledelse
Ønsker du mer informasjon om dette kurset?

Navn:  
Firma:  
E-post:  
Telefon:  
Melding:  
Påmelding:
Klikk her hvis du ønsker å
melde deg på dette kurset
Confex Norge AS

Confex er Skandinavias ledende utvikler og leverandør av åpne kurs og konferanser til arbeidslivet. Hos oss vil de aller fleste yrkesgrupper og bransjer finne et opplæringstilbud som passer.

Vi fokuserer på å utvikle best mulig kurs eller konferanser gjennom omfattende undersøkelser mot målgruppen, fordi målgruppen best vet hva de ønsker å lære – og hvem de ønsker å lære av. Derfor er målet med våre undersøkelser om å finne de dyktigste og beste foredragsholderne innenfor de temaene som målgruppen bestemmer. I år benytter Confex over 900 ulike foredragsholdere for å formidle intensive læringsopplevelser til våre deltakere.

Vi utvikler og arrangerer mer enn 350 ulike kurs eller konferanser til nærmere 14.000 deltakere hvert eneste år.

Vi mottar svært gode evalueringer på våre arrangementer. Confex rangeres som en av Norges beste på kundetilfredshet.

Velkommen til intensive læringsopplevelser hos oss!


Adresse: Vollsveien 13H
1366 Lysaker
Telefon: 67 11 44 00
Hjemmeside: Klikk her

Flere kurs fra Confex Norge AS

Tips en venn



© Agentgruppen AS - Orgnr 984 246 595 MVA - Fekjan 13, 1394 Nesbru - Tlf: 417 65 300

Vi tar ikke ansvar for innhold som tilhører våre medlemmer. Dette gjelder kursoppføringer, artikler og eksterne lenker.