Kursarrangør:
Confex Norge AS
|
|
Sted: Oslo
|
|
Type:
Åpent kurs / gruppeundervisning
|
|
Pris:
11.995
|
|
Undervisningstid:
Ta kontakt
|
|
Varighet:
Tre dager - 40 timer
|
Dette lovpålagte kurset gir verneombudet det som skal til for å gjøre en skikkelig jobb: Teoretisk kunnskap, praktisk forståelse, sjekklister for å komme i gang med verneombudsjobben og trygghet i rollen.
|
Er du trygg på hva din rolle som verneombud innebærer? Har du fått det kurset du har krav på for å utføre dine oppgaver i tråd med regelverket?
Kurset tilfredsstiller arbeidsmiljølovens krav om 40 timers HMS-opplæring for verneombud for bedrifter med flere enn 10 ansatte, og gir deg alt du trenger for å være verneombud:
• Du blir oppdatert på verneombudets rolle i din virksomhet • Plikter og rettigheter - fra lovtekst til aktive handlinger og blikk for ansvar • Lær å påvirke virksomhetens fokus på helse, miljø og sikkerhet • Få gjennomslag for dine ideer og sikre at ledere følger opp • Slik legger du til rette for bedre sikkerhet i din virksomhet
Tidligere deltakere gir kurset svært gode tilbakemeldinger Kursleder fikk 5,5 på fremføring og 5,3 på faglig utbytte på forrige kurs! (På en skala fra 1 til 6, hvor seks er best).
Kurset er bygget opp over fem dager Dag en og to: kurssamling Dag tre og fire: Gjennomføres i egen bedrift. Dag fem: kurssamling.
|
Uttalelser fra kunder
Tidligere deltakere gir kurset svært gode tilbakemeldinger. Kursleder fikk 5,5 på "fremføring" og 5,3 på "faglig utbytte" på forrige kurs! (På en skala fra 1 til 6, hvor seks er best)
"Tore Grøndalen får det tørreste stoffet til å være kjempespennende" Helen Daleng, verneombud, Smart Club AS.
"Hvis alle foredragsholdere var like flinke som Grøndalen, hadde nok jeg vært mye oftere på kurs." Marte Bodin, verneombud, Advokatfirmaet Owe Halvorsen & Co.
|
|
|
|
|
Ønsker du mer informasjon om dette kurset?
|
Confex Norge AS
Confex er Skandinavias ledende utvikler og leverandør av åpne kurs og konferanser til arbeidslivet. Hos oss vil de aller fleste yrkesgrupper og bransjer finne et opplæringstilbud som passer.
Vi fokuserer på å utvikle best mulig kurs eller konferanser gjennom omfattende undersøkelser mot målgruppen, fordi målgruppen best vet hva de ønsker å lære – og hvem de ønsker å lære av. Derfor er målet med våre undersøkelser om å finne de dyktigste og beste foredragsholderne innenfor de temaene som målgruppen bestemmer. I år benytter Confex over 900 ulike foredragsholdere for å formidle intensive læringsopplevelser til våre deltakere.
Vi utvikler og arrangerer mer enn 350 ulike kurs eller konferanser til nærmere 14.000 deltakere hvert eneste år.
Vi mottar svært gode evalueringer på våre arrangementer. Confex rangeres som en av Norges beste på kundetilfredshet.
Velkommen til intensive læringsopplevelser hos oss!
|
|
|
|
|
Tips en venn
|
|