Kursarrangør:
Confex Norge AS
|
|
Sted: Oslo Gamle Logen AS
|
|
Type:
Åpent kurs / gruppeundervisning
|
|
Pris:
3.995
|
|
Undervisningstid:
Ta kontakt
|
|
Varighet:
1 dag
|
God selvfølelse kommer ikke av seg selv, det krever intens jobbing og sterk vilje til forandring. Dette seminaret gir deg innspill og råd for å bli en enda bedre versjon av deg selv.
|
Selvfølelse er ferskvare – hold deg oppdatert Lær å utnytte ditt eget potensialet og få innsikt i dine tankemønster og ubevisste reaksjoner.
Bedre arbeidsmiljø Bevisste og fornøyde medarbeidere skaper godt arbeidsmiljø.Du må trene for å holde selvfølelsen ved like, akkurat som du må for å opprettholde kondisjon.
Ta et bevisst valg Lær den avgjørende forskjellen mellom selvtillit og selvfølelse Hvordan utnytte ditt potensiale Slik tar du kontroll på relasjonene rundt deg Lær å snu negative tankemønstre gjennom mental trening
Undervisningsform Seminaret er lagt opp som en kombinasjon av forelesninger og praktisk trening. Du får en mengde enkle verktøy, som du kan jobbe videre med etter endt seminar.
Hvem er seminaret for? Seminaret er for alle som ønsker verktøy for å bli en enda bedre versjon av deg selv.
Mia Törnblom er Skandinavias fremste veileder innen personlig utvikling. Sammen med Camilla Gullaksen gir hun deg en mengde praktiske verktøy du kan ta i bruk i din hverdag.
Vet du hva selvfølelse er? Selvtillit er knyttet til din egen oppfatning om hva du kan gjøre, troen på din egen evne til å prestere. Selvfølelse er knyttet til din væren, din bevissthet om din egen verdi. Selvfølelse er det samme som å være bevisst sin egen verdi, og er et mål på sjelens kondisjon.
Sikre deg din plass i dag!
|
|
|
|
|
Ønsker du mer informasjon om dette kurset?
|
Confex Norge AS
Confex er Skandinavias ledende utvikler og leverandør av åpne kurs og konferanser til arbeidslivet. Hos oss vil de aller fleste yrkesgrupper og bransjer finne et opplæringstilbud som passer.
Vi fokuserer på å utvikle best mulig kurs eller konferanser gjennom omfattende undersøkelser mot målgruppen, fordi målgruppen best vet hva de ønsker å lære – og hvem de ønsker å lære av. Derfor er målet med våre undersøkelser om å finne de dyktigste og beste foredragsholderne innenfor de temaene som målgruppen bestemmer. I år benytter Confex over 900 ulike foredragsholdere for å formidle intensive læringsopplevelser til våre deltakere.
Vi utvikler og arrangerer mer enn 350 ulike kurs eller konferanser til nærmere 14.000 deltakere hvert eneste år.
Vi mottar svært gode evalueringer på våre arrangementer. Confex rangeres som en av Norges beste på kundetilfredshet.
Velkommen til intensive læringsopplevelser hos oss!
|
|
|
|
|
Tips en venn
|
|