Logg inn: Glemt passord
Skriv inn hva du ønsker å lære eller hvor du ønsker kurs for å få opp forslag

Aktuelle kategorier
Selvutvikling (157)
Livsveiledning (53)
Silvametoden (45)
Selvrealisering (29)
Kreativitet (24)
Mental trening (22)
Reiser med personlig utvikling (21)
Selvtillit (15)
Annet (11)
» Se flere kategorier

5 dagers selvutviklingskurs

Skriv ut
Dette kurset ligger i kategorien(e):

Kursarrangør: Morten Eriksen
Sted: På forespørsel i hele landet.
(Dette kurset kan holdes de fleste steder på forespørsel. Men i de fleste tilfeller vil det kreve et visst antall deltakere for at kurset kan holdes på ditt hjemsted.)
         Jeg holder kurs i hele Norge
Type: Åpent kurs / gruppeundervisning
Pris: 6.000
Undervisningstid: Ta kontakt for avtale
Varighet: 5 dager

På dette kurset går man inn i prosesser som kan totalt forandre livet, og de mønstre man går i. For mange er dette en helomvending i livet. Kommentaren er ofte "livet før og etter kurset".


Du får hele 9 Deeksha healinger som vil hjelpe deg til å bli opplyst, fri for begrensende mønstre. Samt du lærer å gi Lyd-healing, og flere andre former for healing på mange plan. Dette vil du kunne bruke på andre også i etterkant.

Men det viktigste er den frigjørende prosessen du går inn i.

Kurset omhandler:

* Deeksha - Energi overføringer.
* Meditasjon og avslappingsteknikker.
* Lyd healing
* Chakra balansering
* Kreativ maling
* Frigjørende bevegelser
* Opptrening av sensitivitet
* Hjelp til å gi slipp på illusjoner.
* Bli ett med Kilden igjen.

Jeg har i mange år følt for å holde et kurs som virkelig rommer de elementer som skal til for å frisette gamle mønstre og illusjoner. Bli fri på alle plan. Du får her hjelp til å se deg selv slik du er, uten dine illusjoner og negative tanker.

Man kan oppleve under kurset sterke utrensinger. Men dette er alltid i tråd med hva du skal møte, og har valgt på et høyere plan. Det er mye jeg kunne skrevet om kurset, men det viktigste er om du føler en dragning mot det, eller ikke.

En normal dag begynner gjerne med Kundalini morgen meditasjon fra kl. 8.30, påfulgt av program utover dagen med Deeksha osv. Vi spiser alle frokost, lunsj og middag sammen. Kvelden avsluttes med valgfritt å se en spirituell film fra kl. 21.30. Jeg legger opp kursene slik at det normalt er ca. 16 - 20 deltagere.
Alle bor på kurs stedet i hytter eller rom.

Om det er lange dager, så flyter det som en drøm.
5 dagers selvutviklingskurs
Ønsker du mer informasjon om dette kurset?

Navn:  
Firma:  
E-post:  
Telefon:  
Melding:  
Påmelding:
Klikk her hvis du ønsker å
melde deg på dette kurset
Morten Eriksen

Mange mennesker rekker ikke å spørre seg disse spørsmålene i hverdagen.
Vi streber slik etter å strekke til, at vi mister oss selv på veien.
Har du lurt på hvor gleden ble av? Inspirasjonen?
Den er der den alltid har vært. Inne i deg!
Men det er lenge siden du lyttet til ditt indre.
Og enda lengre siden du levde etter det.


Adresse: Solstrand
5938 Sæbøvågen
Kontaktperson: Morten Eriksen
Telefon: 928 87 600
Hjemmeside: Klikk her

Flere kurs fra Morten Eriksen

Tips en venn




© Agentgruppen AS - Orgnr 984 246 595 MVA - Fekjan 13, 1394 Nesbru - Tlf: 417 65 300

Vi tar ikke ansvar for innhold som tilhører våre medlemmer. Dette gjelder kursoppføringer, artikler og eksterne lenker.