Kursarrangør:
OPTIMAL- kompetanse
|
|
Sted: På forespørsel i hele landet. (Dette kurset kan holdes de fleste steder på forespørsel. Men i de fleste tilfeller vil det kreve et visst antall deltakere for at kurset kan holdes på ditt hjemsted.) Etter avtale. Trenger minst 7 stk for å kjøre et kurs. Utgangssted er Ålesund.
|
|
Type:
Åpent kurs / gruppeundervisning
|
|
Bedriftsinternt / Større grupper
|
|
Foredrag
|
|
Pris:
2900,00
|
|
Varighet:
weekend eller tilsvarende
|
Ditt liv er et kurs som tar deg med inn i ditt indre liv. Du finner ut hvem du er og hvorfor ting er blitt slik de er blitt - og du lærer teknikker til å endre møstre.
|
Ditt Liv, trinn 1, er starten på et egenutviklings løp av i alt tre kurs, og ikke minst - starten på et nytt liv for deg!
DETTE ER KANSKJE DET KURSET PÅ MARKEDET I DAG SOM RASKEST GJØR DEG KJENT MED DEG SELV - OG DU KAN GJØRE NOE MED DET! Kurset er svært etterspurt av grupper og bedrifter. Ta kontakt snarest.
I dette kurset er hovedvekten lagt på å finne ut hvem du egentlig er og hva du representerer som den spesielle og fine personen du er.
Vi arbeider med selvfølelsen, selvbildet og idealet. Hvem er nå egentlig du, og er du den du tror du er? Kan det hende at du er så uendelig mye mer enn du selv har trodd? Du vil bli veldig overrasket over hvor mye mer du er, hva du virkelig kan og hvilke ønsker du har.
Det er så mange som gjennom årene har klart å fortelle deg hvor dårlig du er, upålitelig, lite smart, dum - kanskje ikke direkte med rene ord, men alikevel har du følt det. Det er andres oppfatning av seg selv som er blitt uttrykt, ikke deg - bli den du virkelig er og vis alle andre hvem og hva du er.
Det høres rart ut, men det finnes ingen ting som står i veien for at du skal kunne oppnå og bli det du ønsker her i livet.
Alle ting vi selv tror og andre sier at vi ikke kan er bare en illusjon. Hvordan kan du vite det når du ikke har prøvd? La ikke andre kontrollere livet ditt ved å fortelle deg hvem og hva du er.
Gjennom dette kurset finner du ut hvordan det står til på mange områder i livet ditt. Mye er svært bra når man ser det i perspektiv, andre ting kan muligens gjøres bedre.
Mange andre temaer blir også belyst gjennom dette kurset. Du går hjem etter kurset med mye undring og en mye bedre selvtillit.
Mål for kurset:
Økt selvtillit Økt selvinnsikt Tro på deg selv Legge mindre vekt på andres oppfatning av deg. Gå mot dine egne mål Se nye muligheter i stedet for begrensninger.
Velkommen til din nye verden som er din VIRKELIGE verden
|
Målgruppe for kurset
Alle som vil bli nærmere kjent med seg selv, sitt indre liv, reaksjoner og nå mål
|
Kursmateriell
Blir utdelt på kurset
|
|
|
|
|
Ønsker du mer informasjon om dette kurset?
|
OPTIMAL- kompetanse
Firmaet OPTIMAL Læring AS et firma som er bygget på ca 20 års erfaring på arbeid med mennesker i de fleste av livet sammenhenger. Firmaets målsetting er å hjelpe mennesker til et bedre liv privat og i arbeid, og dermed blir også arbeidsplassene bedre.
Firmaet har bygget opp sitt eget lærestoff og kurser, og vi ligger i forkant når det gjelder problemfortåelse og løsninger av disse. Vi er dyktige i forståelsen av mennesker, deres handlemåter og sammenhenger mellom hendelser i livene. Velger du et kurs hos oss vil du merke at du lærer på en personlig og svært grundig måte.
Vi oppnår resultater raskt.
Vi har kunder som landets største kommuner, offentlig forvaltning, store landsdekkende bransjefirmaer,fagforbund, sikkerhetsfirmaer,oljebransjen, andre opplæringsfirmaer, flere av landets største banker, små lokale firmaer og privatpersoner.
Vi tillbyr mange av kursene våre som nettbaserte veiledningskurser med muligheter etterhvert for videoundervisning og webmøte
|
|
|
|
|
Tips en venn
|
|