Kursarrangør:
naturlig.no
|
|
Type:
Åpent kurs / gruppeundervisning
|
|
Bedriftsinternt / Større grupper
|
|
Foredrag
|
|
Event / Arrangement
|
|
Pris:
12000
|
Ditt Naturlige Valg baserer sin virksomhet på NLP og META coaching, og en av de tjenestene selskapet tilbyr er å arrangere eller lede en workshop for din bedrift, enten hele eller bare deler av den. Hva et slikt arrangement kan benyttes til er opp til dere for mulighetene er mange!
|
· Har dere planer om et strategisk møte for hele eller deler av selskapet
· Står dere foran et viktig prosjekt dere ønsker å utvikle videre
· Tenker dere på en markedskampanje dere ønsker å ”brainstorme” objektivt
· Har dere utfordringer i selskapet, internt/eksternt, dere ønsker å belyse
· Har dere ressursbehov og vurderer en behovsanalyse eller nye ansettelser
· Ser dere etter personlig utvikling av ansatte eller utvikling av en hel avdeling
· Planlegger dere kick off, en brainstorming prosess eller tilsvarende aktiviteter
· Rent strategimøte med administrasjon og ledelse
Oppgitt pris er normal pris pr. arrangement for en dag. Ved sspesielle større grupper, og over lengre varighet, eller andre spesielle tilpasninger, be om tilbud.
Mer informasjon finner dere på våre web sider!
|
Målgruppe for kurset
Bedrifter og organisasjoner som planlegger en aktivitet internt i selskapet, eller ønsker et bidrag utenfra på aktiviteter mot kunder eller forbindelser. Egner seg godt til "brainstormingsprosesser", Kick Off, Salgsmøter hvor ideer og meninger skal komme utenfra, etc.
|
|
|
|
|
Ønsker du mer informasjon om dette kurset?
|
naturlig.no
Ditt Naturlige Valg utøver coaching basert på NLP og Meta-Coaching. Selskapet ble stiftet i 2000, og omstrukturert med et helt nytt forretningskonsept i desember 2010.
www.naturlig.no består av det ene forretningsområdet, som tilbyr coaching, Workshop, S.W.O.T. analyser samt kurs/foredrag for næringslivet. Virksomheten er basert på NLP og Meta-Coachingens modeller og teknikker.
Vi kan lede work shops og typiske Kick Off, og vi har utviklet og avholder forskjellige kurs og foredrag om kommunikasjon og andre utfordringer. Vi utøver også 1-1 personlig coaching for videre utvikling av de ansatte i din bedrift eller organisasjon.
Alt av informasjon finner du på web sidene. Det andre forretningsområdet, coaching rettet mot barn og unge, finner du på www.ungdomscoachen.no.
|
|
|
|
|
Tips en venn
|
|