Logg inn: Glemt passord
Skriv inn hva du ønsker å lære eller hvor du ønsker kurs for å få opp forslag

Aktuelle kategorier
Selvutvikling (157)
Livsveiledning (53)
Silvametoden (45)
Selvrealisering (29)
Kreativitet (24)
Mental trening (22)
Reiser med personlig utvikling (21)
Selvtillit (15)
Annet (11)
» Se flere kategorier

Insights Discovery© i kundeanalyse- Bedriftsinternt

Skriv ut
Dette kurset ligger i kategorien(e):

Kursarrangør: Fjeldet
Type: Bedriftsinternt / Større grupper
Undervisningstid: Ta kontakt for informasjon

Vi er alle forskjellige og det er kundene også. Det er helt avgjørende for en selger å se og forstå hvilken kundetype de skal kommunisere med.


Gjennom Insights Discovery© programmet om selgertyper og kundekommunikasjon vil du lære om hva som karakteriserer de forskjellige kundetypene. Du vil se hvordan du kan justere deg i forhold til kunden og lage effektive komunikasjonsstrategier.

De fleste leverandører av kundeanalyse forteller deg om hvordan kunden er, men ikke hvordan du er som selger. Om ikke du blir kjent med hvordan du er, så vet du ikke hvordan du skal justere din kommunikasjon slik at du når frem til kunden. Gjennom din personlige profil blir du kjent med deg. Dette bruker du videre når du skal justere deg mot dine kunder.

Vi bruker de samme fire fargene om kundene som vi bruker i de andre Insights Discovery© programmene.
Insights Discovery© i kundeanalyse- Bedriftsinternt
Ønsker du mer informasjon om dette kurset?

Navn:  
Firma:  
E-post:  
Telefon:  
Melding:  
Påmelding:
Klikk her hvis du ønsker å
melde deg på dette kurset
Fjeldet

Fjeldet eies og drives av Olav Kyrre Fjeld. Han har mange års erfaring innen salg, salgsledelse og som internasjonal salgs- og ledertrener. Olav Kyrre er Diplomøkonom med spesialisering i markedsføring og har en Mastergrad i CRM fra University of Herdforshire.

Olav Kyrre er personlig medlem i ICF Norge (International Coach Federation Norge). For deg som kunde betyr det at du får en trener og sparringspartner som jobber etter strenge etiske retingslinjer.

I tillegg er Fjeldet akkreditert som distributør av Insights© Discovery programmene til Insights Learning & Development.

Fjeldet samarbeider også i et nettverk av selvstendige konsulenter som kan bidra der vi ikke strekker til selv.


Adresse: Alicenborgveien 18
1555 Son
Kontaktperson: Olav Kyrre Fjeld
Telefon: 41 62 99 20
Hjemmeside: Klikk her

Flere kurs fra Fjeldet

Tips en venn




© Agentgruppen AS - Orgnr 984 246 595 MVA - Fekjan 13, 1394 Nesbru - Tlf: 417 65 300

Vi tar ikke ansvar for innhold som tilhører våre medlemmer. Dette gjelder kursoppføringer, artikler og eksterne lenker.