Kursarrangør:
firstPeople
|
|
Sted: Oslo Ta kontakt for avtale
|
|
Kursadresse:
Schweigaardsgate 14, 0133 Oslo
|
|
Type:
Bedriftsinternt / Større grupper
|
Mange dyktige ledere sliter med å planlegge, og gjennomføre gode møter. Dette gjør møter til ressurssluk og tidstyver i mange bedrifter. Gode møter krever god møteledelser. Gode møter krever god møteledelse.
|
Vi har metoder og teknikker som sikrer god forberedelse, gjennomføring og oppfølging av møter. Disse gir garantert umiddelbar effekt.
Det kan blåse kraftig i næringslivet og ofte mest på toppen. Å lede – det vil si å gå foran. En leder bør være godt trent så han/hun unngår å sinke resten av organisasjonen.
Godt lederskap må skiftes regelmessig. Skiftende omgivelse, nye utfordringer og egen utvikling betinger at ledere stadig utfordrer seg selv i tet posisjon. Vi har gode verktøy og viktig erfaring ledere kan gjøre nytte av.
|
|
|
|
|
Ønsker du mer informasjon om dette kurset?
|
firstPeople
First people er profesjonelle trenere i salg og salgsledelse. Vi har spesialiserte medarbeidere med lang fartstid og gode kunnskaper i å få mennesker til å yte sitt beste.
Vi jobber tett opp mot kundenes egne salgsprosesser og benytter ofte multimediale læringsplattformer som en del av opplæringen.
|
|
|
|
|
Tips en venn
|
|