Kursarrangør:
Manasikren
|
|
Type:
Bedriftsinternt / Større grupper
|
|
Event / Arrangement
|
|
Pris:
800
|
|
Undervisningstid:
Ta kontakt for avtale
|
|
Varighet:
4 - 8 timer
|
Bruk omgivelsene dine til å lære mer om deg selv og dine prosesser. Seminaret er basert på et holistisk livssyn, hvor fokuset er at alle har sine egne svar!
|
Dette er et seminar som passer for deg som ønsker og vil forstå mer av deg SELV. Finne tilbake til deg SELV. For deg som er villig til å gå i endringsprosesser.
Ønsker du å ta ansvar for eget liv, tanker, ord og handlinger, lære av dine tidligere erfaringer og ta i bruk din egen indre kraft, styrke og ressurser?
Ja da kan dette være noe for deg!
Påmeldingsbetingelser for kurs: Innen 2 uker før kursstart. Du får tilsendt faktura som betales innen forfall, før kursstart.
NB! Jeg tar forbehold om at kurs- datoer og steder kan bli endret!
|
|
|
|
|
Ønsker du mer informasjon om dette kurset?
|
Manasikren
For meg er det viktig å ha bred kunnskap og innsikt i ulike områder, som igjen kommer mine klienter og kursdeltagere til gode. Det finnes mange gode hjelpemidler, redskaper og teknikker som hjelper oss videre til å få bedre innsikt, bevissthet, kunnskap og visdom i oss selv.
|
|
|
|
|
Tips en venn
|
|