Kursarrangør:
Attic AS
|
|
Sted: Buskerud, Drammen
|
|
Kursadresse:
Vinjesgate 2, 3018 Drammen
|
|
Type:
Åpent kurs / gruppeundervisning
|
|
Undervisningstid:
Ta kontakt for mer informasjon
|
Dette er en klasse som stammer fra den originale amerikanske Tap Dance formen, hvor stilen blir rettet mot Musikal Tap Dance. Gjennomgang av det grunnleggende i tap med morsomme diagonal øvelser, hand bone (rytme øvelser) og kombinasjoner.
|
Attic, dansestudio har nærmere tusen elever i alderen 4 til 50 år, som danser alt fra jazz og moderne til street dance, flamenco for å nevne noen av stilartene.Vi kan også tilby Workout, Pilates og Yoga . Vi har over seksti forskjellige kurs med klasser på alle nivåer hver uke, for danseglade barn, nybegynnere, elever som har vært hos oss i en årekke, dansere som går videre til det profesjonelle og aktive mennesker som liker å holde seg i form. og ikke minst en stadig økende gruppe med gutter som vil lære de siste mooves.
I tillegg til Wenche Brun er profesjonelle norske og utenlandske instruktører tilknyttet Attic, og flere av de erfarne danserne har også utviklet seg til å bli gode dansepedagoger.
Vi holder årlige elevforestillinger i Drammens teater.
Dansere fra Attic blir flittig brukt til musikaler, moteshow, konserter, etc. Se under "andre oppdrag". Kontakt oss for booking!
|
Målgruppe for kurset
Vi har klasser for nybegynnere og øvede.
|
Kursmateriell
Du kan trene i hva du ønsker, men lett dansetøy, elastisk eller løstsittende tøy, er best. Attic Shop, ved siden av resepsjonen, har både treningstøy og forskjellige sko.
|
|
|
|
|
Ønsker du mer informasjon om dette kurset?
|
Attic AS
Attic, dansestudio er privat drevet av Wenche Brun, uten offentlige tilskudd eller annen støtte. Stor entusiasme og glede over å utvikle barnas ferdigheter, uttrykksmuligheter og selvtillit er sammen med skapertrang den største drivkraften bak arbeidet. Det myldrer av barn og voksne hver dag fra tidlig ettermiddag og langt utover kvelden!
|
|
|
|
|
Tips en venn
|
|