Logg inn: Glemt passord
Skriv inn hva du ønsker å lære eller hvor du ønsker kurs for å få opp forslag

Aktuelle kategorier
Engelskkurs (320)
Spanskkurs (235)
Norskkurs (156)
Italienskkurs (142)
Franskkurs (113)
Tyskkurs (65)
Russisk (40)
Portugisisk (33)
Kinesisk og mandarin (27)
» Se flere kategorier

Engelskkurs i Brisbane, Australia

Skriv ut
Dette kurset ligger i kategorien(e):

Kursarrangør: SIOC Study In anOther Country AS
Sted: Utlandet, Australia
         Brisbane
Type: Åpent kurs / gruppeundervisning
Varighet: Ta kontakt for mer informasjon

Brisbane som har 1,4 mill. innbygere er hovedstaden i Australia’s solskinnstat, Queensland. Nydelig vær, vennlige mennesker og en utendørs livsstil som gir byen en ”laid back” sjarm.


Brisbane River er en av regionens største natur verdier, og den svinger seg 340 km nedover fra Brisbane Valley, rundt bysentrum og ut til vann lekeplassen rundt Moreton Bay.
Innenfor noen minutter fra setrum finner du South Bank Parklands, som er et aktivt og naturlig sted for utendørsrestauranter, kultursenter, familie rekreasjons sted, og Australias eneste by strand.

Brisbane er en dynamisk og levende by med godt tilbud av teater, galleri, museum, internasjonal matkultur, shopping, nattliv og et 24 timers casino som deg et variert underholdningstilbud. Det er lett ta seg rundt i sentrum med gratisbussen som går rundt forretningsdistriktet. Brisbane er også en stor studentby med f.eks University of Queensland, og de mange studentene som har bidratt til at fritidstilbudet er stort.

En god times kjøretur sørover ligger Australias favoritt feriested, the Gold Coast, med sine 42 km gyldne sandstrender, attraksjoner og tropiske regnskog ”hinterland”. Reiser du litt nordover fra Brisbane ligger den naturskjønne Sunshine Coast, hvor Stillehavet vasker innover de fine og hvite strendene. Her ligger de grønkledde bakkene og spektakulære vulkanske fjellkjedene til Glasshouse Mountains lett tilgjengelig og klare til å utforskes.

Det sies at Brisbane har Australias beste klima, med varme somre, milde vintre og konstant solskinn, noe som må passe godt for en litt frossen nordboer.

Som Queenslandere selv sier: det skifter mellom strålende sol og 28 grader den en dagen, til perfekt vær neste dag.... Velkommen til Brisbane!
Engelskkurs i Brisbane, Australia
Ønsker du mer informasjon om dette kurset?

Navn:  
Firma:  
E-post:  
Telefon:  
Melding:  
Påmelding:
Klikk her hvis du ønsker å
melde deg på dette kurset
SIOC Study In anOther Country AS

SIOC Study In anOther Country AS er et familie eigd firma som formidler og organiserer språkkurs i utlandet.
Med oss kan du lære spansk, fransk, engelsk, tysk, italiensk, portugisisk, russisk eller kinesisk. Vi har språkkurs for alle nivå, både for nybegynnere til avansert forretningsspråk.

Vi fakturerer i skolen sin valuta f.eks. Euro, USD eller AUD. Du får da ingen ekstra kostnader ved at vi må bruke en "sikker" valutakurs mot norske kroner. Du betaler det kurset og innkvarteringen koster ved skolen.

Ved utvalgte språkskoler som er godkjendt av Lånekassen, tilbr vi også tilretteleggingssemester med språkeksamen som kan støttes av Lånekassen. Vi har gode gode rabatter for Gruppereiser tilrettelagt for skoleklasser og organisasjoner.

Vi har intensive forretningsspråkkurs for bedrifter og offentlig sektor. Disse kursene holdes i England, Tyskland, Spania og Frankrike.

Vi lager gjerne egne undervisningsopplegg som passer for deg, og din tidsramme.


Adresse: Strandgaten 96, 2.etg
5817 Bergen
Kontaktperson: Birger Reinhardt Larsen
Telefon: 97563700
Hjemmeside: Klikk her
Påmeldingsside: Klikk her

Flere kurs fra SIOC Study In anOther Country AS

Tips en venn






© Agentgruppen AS - Orgnr 984 246 595 MVA - Fekjan 13, 1394 Nesbru - Tlf: 417 65 300

Vi tar ikke ansvar for innhold som tilhører våre medlemmer. Dette gjelder kursoppføringer, artikler og eksterne lenker.