Kontakt Kursagenten

Kursagenten er din agent enten du søker kurs, eller du ønsker å markedsføre kursene du tilbyr. Nøl ikke med å ta kontakt dersom det er noe du lurer på. Vi er her for å hjelpe deg!
Hva kan vi hjelpe deg med?
 
 
Espen Nicolaysen Espen Nicolaysen Daglig leder 98 61 25 83 espen@kursagenten.no

Lars Marius Opsal Lars Marius Opsal Styreleder lars@kursagenten.no

Annika Louise Flatin Annika Louise Flatin Kursekspert annika@kursagenten.no

Erik Westervoll Erik Westervoll Kursekspert erik@kursagenten.no

Carine Evensen Strandenæs Carine Evensen Strandenæs Kursekspert carine@kursagenten.no

Sturle Gramstad Sturle Gramstad Kursekspert sturle@kursagenten.no

Birgitte Daniella Nicolaysen Birgitte Daniella Nicolaysen Grafisk designer birgitte@kursagenten.no

Kursagenten AS
Fekjan 13, 1394 Nesbru |
Tlf: 417 65 300 |