|
Baatskolen POSEIDON
Dette er kurset for ivrige båtfolk. D5L er sertifikatet som kreves for å føre båt over 15 meter. De aller fleste av våre deltagere kommer allikevel fordi de har et sterkt ønske om å lære mer for å få større utbytte av sjølivet!
Merk at alle våre kurspriser er "all inclusive"! Sted Varighet Neste kurs Pris Stavanger 1800 - 2100 med tillegg a... 15.10.2013 17800 Les mer Dette er kurset for ivrige båtfolk. D5L er sertifikatet som kreves for å føre båt over 15 meter opp til 24 meter. De aller fleste av våre deltagere kommer allikevel fordi de har et sterkt ønske om å lære mer for å få større utbytte av sjølivet!
Merk at alle våre kurspriser er "all inclusive"! Sted Varighet Neste kurs Pris Stavanger 1800 - 2100 med tillegg a... 15.10.2013 17800 Les mer Fritidsskipperkurset, kalt "Kystskipper light", inneholder alt for sertifikat D5L: navigasjon, navigasjonsmidler, sjøveisregler/brovakthold, skipslære, sikkerhet og teknologi/motorlære. D5L gir rett til å føre fritidsfartøy over 15 meter og inntil 24,00 meter. (Grensen på 50 brutto er opphevet.) Sted Varighet Neste kurs Pris Dette er kurset for ivrige båtfolk. D5L er sertifikatet som kreves for å føre båt over 15 meter. De aller fleste av våre deltagere kommer allikevel fordi de har et sterkt ønske om å lære mer for å få større utbytte av sjølivet!
Merk at alle våre kurspriser er "all inclusive"! Sted Varighet Neste kurs Pris Karmøy Fem helgesamlinger med ti... 17800 Les mer Dette er kurset for ivrige båtfolk. D5L er sertifikatet som kreves for å føre båt over 15 meter. De aller fleste av våre deltagere kommer allikevel fordi de har et sterkt ønske om å lære mer for å få større utbytte av sjølivet!
Merk at alle våre kurspriser er "all inclusive"! Sted Varighet Neste kurs Pris Stord Fem helgesamlinger med ti... 15800 Les mer Dette er kurset for ivrige båtfolk. D5L er sertifikatet som kreves for å føre båt over 15 meter og opp til 24 meter. De aller fleste av våre deltagere kommer for å lære mer for å få større utbytte av sjølivet!
Merk at alle våre kurspriser er "all inclusive"! Sted Varighet Neste kurs Pris Nettkurs / selvstudium I tillegg til forkurset p... 13500 Les mer Dette er kurset for de som skal på jordomseiling, eller som bare har lyst til å vite litt mer om hvordan det foregår når man navigerer med sekstant, sol og stjerner.
Merk at alle våre kurspriser er "all inclusive"! Sted Varighet Neste kurs Pris Nettkurs / selvstudium 7.300 Les mer
|